Tanrı varmıdır ??...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berker ATAK

Yeni üye
9 Tem 2007
7
0
arkadaşlar şeytan Allah tarafından yaratılmış bir melektir ama isyan ettiği için şeytan olmuştur

Elvera

Üye
2 Tem 2008
95
0
emeğe saygı konu güzel. ama şeytanmış falan yok inanmıyorum ben tabi bu benim fikrim. Enisten a katılıyorum. ayrıca bi arkadaş hristiyan olması üzücü demiş. lütfen ırkçı olmayalım insanların inançlarına saygı gösterelim. tmm en iyi yol gösterici ve son din islamiyettir ama insanların inançları kaybolmuyor herkesin inancına saygı ve insan ayrımına karşı;) tabiki insancıl insanlara saygı. vatanımıza el uzatanların kollarını kesmek görevimiz

baron_42

Üye
31 Tem 2008
113
0
KonYa
BEYLER ZATEN ALBERT EINSTEIN İMAN ETMİŞTİR KANITIDA :

Albert Einstein (1879-1955)
Çağımızın en önemli bilim adamı olan Albert Einstein aynı zamanda Allah'a olan inancı ile de tanınmaktadır. Bilimin dinsiz olamayacağını savunan Einstein'ın din ve bilimle ilgili bir sözü şöyledir:
Derin bir imana sahip olmayan gerçek bir bilim adamı düşünemiyorum. Bu durum şöyle ifade edilebilir: Dinsiz bir bilime inanmak imkansızdır.49
Einstein, evrenin tesadüflerle oluşamayacak kadar harika bir düzene sahip olduğuna ve evrenin Üstün Akıl sahibi bir Yaratıcı tarafından yaratıldığına inanıyordu.
Yazılarında Allah'a olan inancından sıkça söz eden Einstein için, evrendeki doğal düzenin harikalığı son derece önemliydi. Daha önce de belirttiğimiz gibi, "Dinsiz bir bilim topaldır;"50 sözleriyle Einstein, dinle bilimin nasıl ayrılamaz bir bütün olduklarını ifade etmiştir.
Einstein, "Tabiatı araştıran herkesin içinde bir çeşit dini saygı"51 olduğunu belirtmiş ve şöyle demiştir:
Bilimle ciddi şekilde uğraşan herkes tabiat kanunlarında bir ruhun, insanlardan daha üstün bir ruhun olduğuna ikna olur. Bu yüzden bilimle uğraşmak, insanı dine ***ürür.52
Einstein'in dine bakış açısını, aşağıdaki sözlerinde de görmek mümkündür:
Din duygusu ne zaman kaybolsa, bilim, ilhamı olmayan bir deneyciliğe dönüyor.53

mesutgun1982

Uzman üye
20 Mar 2008
1,069
3
ALBERT EİNSTEİN şeytanı tanrının olmadığı yerdeki bir boşluk olarak tanımlaya bilir am****uran vede islam inanışına göre ŞEYTAN , yüce allah katından kovulan cebrail aleyselam gibi bir bir melektir vede vardır.Saygılarımla

R0dosto

Katılımcı Üye
Anonymous sana katılmıyorum dostum neden dıye sorarsan insanın ıcınde allah sevqısı yoksa allahın yokluqunu hısseden kısılerın yanında tabıkı seytan dolasır...Manevi olarak soylemıs qibi bence bunu einstain...Ama en düzqün yaşayan insanların bile hatası vadır her insanın nefsi vardır bunları şeyan değil nefsimiz yaptırır...

craver_hakan

Uzman üye
3 Eyl 2008
1,035
4
Never mind
Einstain Güzel Gitmiş Ama Şeytanın Olmadığını Son Sözlerinde Söyleyerek Benim Kanımca Bütün Söylediklerinin Tamamen Bilimsel Olduğunu Ve Şeytana İnanmadığını söylemiş
Bizim İnançlarımıza göre Şeytan Allah Tarafından Yaratılmış Bir Varlıktır Evet Einstain Zeki biriydi ama insandı ve Her insan hata yapar Ve Bu Söyledikleri ile Bilimsel bir Gerçeği kanıtlamış olduğunu sanarken Büyük bir hata yaptığının farkında değildir..
Anonymous

katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.