Tanrı varmıdır ??...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hajking

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
774
0
İstanbul
Albert Müslümandır !....

hajking pis ateiz sen sus azcık bilim hakkında bilgin olsa ateiz olmazdın olum

:D:D:D einstein müslüman mı hahahah güldürdün beni
bkz:Vikipedi
Einstein çeşitli röportajlarında ve mektuplarında Museviliğe inanmadığını ve bütün dinleri çocukça batıl inançlar olarak gördüğünü söylemiştir. Kendisi dinlerin çocukça ve batıl inançlardan oluşan boş inançlar olduğunu belirtmiştir. Fakat kendisini bir ateist ya da panteist olarak tanımlamayıp, değişik zaman dilimlerinde agnostik veya deist [30] görüşler belirtmiştir. Katı bir determinizme inanan Einstein, evrenin yasalarını anlamayı bir tür dini duyguya benzetmiştir.
:D
"pis ateist" derken islamda hoşgörü bu olsa gerek

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
@hajking yasin dogru ise yasina gore cok buyuk konusuyorsun.Bu arada yukaridaki arkadasin pis ateist demesei yanlis ama bu islamin yanlisligini gostermez soyle dusun sen bicagi peyniri kesmek icin kullanirsan iyidir ama adami oldurusen kotudur yani bu bicagin kotulugunu degil kisinin niyetinin kotulugundr anladin degil mi?

hajking

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
774
0
İstanbul
@hajking yasin dogru ise yasina gore cok buyuk konusuyorsun.Bu arada yukaridaki arkadasin pis ateist demesei yanlis ama bu islamin yanlisligini gostermez soyle dusun sen bicagi peyniri kesmek icin kullanirsan iyidir ama adami oldurusen kotudur yani bu bicagin kotulugunu degil kisinin niyetinin kotulugundr anladin degil mi?

peki ya arap ülkelerindeki şeriat ler oraya git müslüman değilim de kelleni alırlar

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
Dinde zorlama yoktur oralarda milletin kafasini kesiyorlar mi bilmiyorum ama oraya hac la ilgili haber yapan yabanci muhabirler gittiginde kafasini kesme yok soyle bir durum var islama hakaret ederse kesiliyor diye biliyorum fakat bazi ahlaksizlari insanlara iftira atarak yargilanmsina sebep olmis olabilir arapta olsa illa dini dogru mu yasayacak zaten dogru yasansaydi en ileri medeniyet islam medeniyeti olurdu eger bir sistemi( din olur devlet olur ) elestiereceksen onu iyi bilmelisin anladigim kadariyla islamdaki gercek hosgoru ve peygamberin hayatini bilmiyorsun eger biliyorsanda isin fantezi kismindaymissin gibi hissettim bu arada kusura bakam imla falan yaln oldu teldeyim ugrasamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.