Tarihte Bugün 1.0

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
Bu program sayesinde yıllar önce olmuş olayları gününde öğrenebilirsiniz. Program her çalıştırıldığında veriler yenilendiği için, bir sonraki gün tekrar açıldığı takdirde program yeni tarih bilgisi var ise onlarıda sisteme kaydetmektedir.

Programın kullanımı oldukça basit, tek yapmanız gereken kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra programı Başlat menüsünde bulunan kısayolundan yada Masaüstünüzde bulunan kısayolundan çalıştırmak ve 5 saniye içinde o gün olmuş olayları okumak.

Program tarîhi olayın gününü, ayını ve en önemlisi hangi yılda olduğunu belirtiyor (örneğin 24 Ağustos 1545 gibi)

Programın bir başka özelliği ise bir yolla dilediğiniz günün tarihi olaylarını görebilmenizi sağlamak, bunun için Windows saat/tarih ayarlarından tarîhi özelliklerini öğrenmek istediğiniz günü o günün tarihine ayarlayın ve programı tekrar çalıştırın, ayarladığınız tarihte olan olaylar programda belirtilecektir.

Bazı tarîhi olaylar veritabanında kayıtlı olmayabilir, eğer sizlerin gözüne çarpan bir eksiklik var ise programda hakkında bölümünde belirtilmiş işlemler ile o tarîhi olayı üreticiye iletebilirsiniz.İNDİRİN
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.