Tartışalım ! :)

MrSentry

Üye
8 Ocak 2017
170
2
Ya soluduğumuz oksijen, insanı ortalama 70-80 yılda öldüren zehirli bir gaz ise ?

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Bu düşünceye göre oksijen ölümü geciktiren bir ilaçtır. Almazsan hemen ölürsün, alırsan daha geç :)

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,882
240
İstanbul
Uzay da milyonlarca zehirli gaz bulutu var. Oksijen' de onlardan biri olabilir, lakin 70-80 yılda bir insan ölüyorsa bu zehir'e göre 100-120 yaşın da ölen insanlar neden ölüyor, bağışıklığı mı vardı yoksa bu bir rastlantımıydı? Bunu açıkçası bilim insanları belki açıklaya bilir ki başka seçeneğimiz olmadığı da açık ve net :)

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
İnanırmısınız bazen gökyüzündeki jet uçaklarına baktığımız zaman arkalarında beyaz iz bırakırlar hah işte o bildiğimiz "Yoğuşma izleri" değilse nedir acaba? soluduğumuz havaya bırakılan bir çeşit maddeyse, milletin zeka geriliğini hedef alıyorsa, hatta beyine kalıcı hasarlar veriyorsa...

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
70-80 neyinize yetmiyor bırakın bu teorileri :D
Şaka bir yana bence mantıksız.Oksijen vücüdümüza giriyor,solunum yollarımız boyunca dolaşıyor, en son da geri veriyoruz. Eğer zehirli olsaydı yaşlılar genelde solunum nedenli hastalıklardan ölürdü. Ama çevreye bakarsan kalp ve iç hastalıklar ön planda.

NeOnx

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
451
1
İnşaat.
Aga Bırak Oksijeni Toksijeni Beni Zehirleyen Tek Kimyasal O'nun Kokusu Hayatımda Beni Bu Kadar Yaşama İtebilcek Bi Koku Görmedim Ama Onun Kokusuda Zehirli Gaz'a Maruz Kalmama Zorluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.