Team Speak 3 - Server Çökertme - [Server Down]

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,862
89
/profile.php

teamspeak.png

Team Speak 3
Server Çökertme Plugini

Çökertebileceğimiz Versiyonlar

Kod:
[COLOR="White"][CENTER]
VERSIYON: 3.0.0 
VERSIYON: 3.0.1 
VERSIYON: 3.0.2
VERSIYON: 3.0.6.1 
VERSIYON: 3.0.6.2
VERSIYON: 3.0.7.2 
VERSIYON: 3.0.10 
VERSIYON: 3.0.10.3 
VERSIYON: 3.0.11.1 
VERSIYON: 3.0.11.2 
VERSIYON: 3.0.11.3 [/CENTER][/COLOR]

Videolu Anlatım

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZCpdK_8-BR4[/ame]

NOT : Oda açıklamasını düzenleme yetkiniz yoksa TS çökmez hata verir.

NOT : Team Speak 3 'ü crashladıktan sonra Crash yiyen kişiler sizde dahil servere 1-2 dakika boyunca giremessiniz Aynı ip ile birden fazla bağlantı sayısı falan yazar bunun nedeni siz o tsden çoktan düştünüz ama hâla TS3'te gözüküyor olmanızdır TS3'te gözüken düşmüş ama hala orda duran haliniz o tsden düşmeden siz tsye giremessiniz crash yiyen kişilerde dahil.

İndirme Link
Video Açıklamasında Mevcut

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,862
89
/profile.php

Bunu genel olarak sıfatlarız işte en güncel versiyon 3.0.13.6'dır. Senin dediğin versiyonu kullananlarda var o yüzden genel dedim. :)

İşte güncellemekte kolay değil uygulama günceller gibi 2 tıkla olan bişeyde değil güncel dosyaları bulup YatQa üzerinden güncelleniyor diye biliyorum.Önemli sunucular hariç çoğu kişi bu güncellemeleri takmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.