Tek istegi kareteci olmaktı...

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
AZİM

Japon çocugun tek hayali,çok ünlü bir kareteci olmaktı.Fakat ailesi buna izin vermiyordu.Birgün talihsiz bir kaza sonucu sol kolunu kaybetti .Ailesi çocugun moralinin çok kötü olduğunu görünce ******n karete öğrenmesine izin verdi ve ona bir karete hocası tuttu.Hoca ilk dersinde çocuga karşısındakini sağ koluyla tutup üstünden savurmayı gösterdi.Hatta ikinci ,üçüncü ve sonraki bütün derslerde hap aynı hareketi yapıyorlardı Çocuk birgün hocasına (hocam ben çok sıkıldım,artık başka harekete ğeçsek dedi)
Hoca ise bunu kabul etmeyerek dünyada bu işi en hızlı yapan kişi olmadıkca başka hareketlere geçemiyeceklerini söyledi .Çocuk okadar hızlanmıştı ki,hocasını bilegöz açıp kapayana kadar yerden yere vuruyordu.Birgün hoca elinde bir kağıtla geldi kağıtta gençler karete şanpiyonasına katıla bileceği yazıyordu çocuk, çok şaşırdı. Ertesi gün salonda ilk rakibinin karşısına çıkacakken heyecanla hocasına sordu:Hocam bu iş nasıl olur?Ben sadece tek bir hareket biliyorum kesin kaybederim.
Hoca ise (sen sadece hareketi yap)cevabını verdi .Çocuk ringe çıktı hareketi ile rakibini eledi .Hatta tek hareketle finale kadar çıktı. Finalde karşısında kendisinin iki katı birisi vardı.Önce çok korktu ama yine bildiği hareketi yaptı ve rakibini eledi şampiyon oldu.Sevinçle hocasına koştu ve sordu.HOCAM NASIL OLUR TEK HAREKET BİLİYORUM ,TEK KOLUM VAR VE ŞAMPİYON OLDUM???Hocası çocuga dedi kiSenin yaptığın hareket karetedeki
en zor hareketlerden biridir.Ve bir tek savunması vardır;oda rakibin sol kolunu tutmak....
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.