Tek Türk Yapımı Hosting Programı

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
GENÇ YAZILIM HOST DOMAİN TAKİP PROGRAMI 1.0

Host Domain Takip 1.0 Programının Özellikleri:


* Müşteri Bilgileri Kayıtı,
* Her Müşteriye Numara verebilmek,
* Kayıt Ekleme, Silme, Değiştirme,
* Zaman Aralığı Ayarlanabilir Host ve Domain Bitişlerini Tespit Edebilme, (Bitmesine 30 gün kalmış Host ve Domainleri Listeleme, Bitmesine 15 Gün Kalmış Host ve Domainler Listeleme, Süre kullanıcı tarafından değiştirilebiliyor, İsterseniz Bitmesine 3 ay kalmış Host ve Domainleri bile Listeleyebilirsiniz.
* Süresi Bugün Dolan Host ve Domainlerin Sayısını Görebilme,
* Kayıtlar Arasında ileri-geri-ilk kayıt-son kayıt Düğmeleri ile Hızlı Dolaşabilme,
* Bir Müşteri Kartının Altına 10 Hosting ve 10 Domain kaydı girebilme imkanı,
* Bir Müşteri Kartındaki 10 Adet Hosting Kayıtlarının Her Birinin FTP Bilgilerini Girildiği FTP Bölümü
* FTP Bölümünden FTP Adresine kullanıcı adı şifre girmeden erişim.
* Geniş Müşteri Kayıt Alanı (Müşteri Bilgileri, Hosting Bilgileri; Hosting Paket Türü, Hosting MB, Hosting Trafik, Hosting Başlangıç ve Bitiş Tarihi, Hosting Ücret Bölümü Alınan ve Kalan Ücret, Domain Bilgileri; Tescil Edilen Domain, Domain Tecil Tarihi, Domain Bitiş Tarihi, Domain Ücret Bölümü Alınan ve Kalan Ücret, Web Tasarım Bölümü; Web Sayfası Hizmeti, Web Sayfası Bitiş Tarihi, Web Sayfasından Alınan ve Klana Ücret Bölümü vs.)
* Arama Bölümü (Müşteri Numarasına Göre, Tarihe Göre, İsme Göre, Firma İsmine Göre)
* Listeleme Bölümü (Müşteri Numarasına Göre, Tarihe Göre, İsme Göre, Firma İsmine Göre)
* Müşteri Bilgilerini Excel Programına Gönderebilme (Müşteri No, Müşteri İsmi, Firma İsmi, Müşteri E-posta ve MSN adresi, Müşteri Telefon ve GSM Numaraları, Müşteri Adres Bilgileri vs.)
* Girdiğiniz Kayıtların Güvenliği İçin Program içerisinden Manuel Yedek Alma,
* Raporlar Bölümü ( Kaç Müşteriniz var, Kaç Hosting Paketi Sattınız, Kaç MBlık Hosting Hizmeti Verdiniz, Kaç tane Domain Sattınız, Kaç Web Sayfası yaptınız, Bu Hosting, Domain ve Web Sayfalarından ayrı ayrı ne kadar kazandınız, Toplamda ne kadar kazandınız, Ve ne kadar Alacaklısınız vs.)
https://tik.lat/4GTlY 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.