Teknoso Kargo Ücreti

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Arkadaşlar Kuzen'imin Kredi Kartından İninal Kart Sipariş vermek istiyorum fakat siteye girdiğimde ininal'ın kargo ücreti Anlaşmalı Kargo 0TL gözüküyor bende dedim ki tamam o zmn ödemeye devam ediyim ödeme kısmı bitiyor satın al diyorum kargo ücretini ödemediniz yazıyor teknosayı aradım kargo ücreti yok dedi bu nasıl oluyor ya bir yardım etseniz cok iyi olur arkadaşlar ürünün bir kargo bedeli var mı yok mu? Yani varsa kapıda ödeyeyim diyecem o seçenekte yok ki 😂

Ininal Kart Link'i:
TIKLA
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
PTT veya d&r den satın alabilirsiniz

Düşündüm fakat kargo ücreti olmayan daha avantajlı geldi yani yok gibi gözüküyor teknosa'da eğer yoksa 2 tane alırım yani kargoya 5tl verecegime 2 tane ininal almak daha mantıkli tabi kargo ücreti yoksa 😂 teşekkürler hocam:)

Teknosa mağazaları ve ING Bank'ta da var. İnternetle hiç uğraşma.

Hocam Ayağım Kırık Evden dışarı adım atabilsem çoktan alırdım 😊
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.