Telefon Öneri

Byfad51

Üye
2 Tem 2020
56
4
Merhabalar. Şimdiki telefonum 5. yılını dolduracak birkaç ay içinde. Donmaları, kasmaları artmaya başladı ve bataryası da pek gitmiyor artık.
Yeni bir telefon alayım dedim, 3000₺ civarı bütçem var.
Samsung Galaxy m31s iyi, hoş gibi geldi. Sizce bu telefon vereceğim parayı hak eder mi, etmezse ne önerirsiniz?
PUBG gibi ağır oyunlar oynayan ve ağır uygulamalar kullanan birisi değilim

Niko7THT

Üye
20 Nis 2020
132
20
Merhaba değerli üye:
Samsung galaxy A51,Huawei P40,Samsung Galaxy M31 öneririm

Son düzenleme:

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
Öncelikle merhaba , sana önerebileceğim telefonlar Huawei P Smart Pro , Xiaomi Redmi Note 9 ayrıca dediğin telefonda iyi bence çok büyük işler yapmayacağın sürece ramde , hafızada sana yeteceğini düşünüyorum kameralarıda kötü sayılmaz.

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,424
1,582
Instagram
Merhaba

Benim kendi kullandığım telefon olan Samsung A6'yı öneriyorum. Sizin bahsettiğiniz telefonu bilmiyorum fakat samsung a serisine kesinlikle göz atmalısınız. A6 gerçekten çok başarılı bir telefon.
64 Gb Hafıza
4 Gb Ram
3000 mAh pil

Fiyatı da tam 3000 tl civarında. Eğer bütçenin biraz saha üstüne çıkabiliyosan A serisinin yeni telefonlarına bakmanı öneririm.

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,488
2
Eski Albay
İkinci el üzerinden temiz İphone 8 ve üstü telefonlar bulabilirsiniz ve yahut 7+ gibi telefonlar, önerim Apple kullanmanız.

10 Ara 2017
157
0
İstanbul
xiaomi markasından rastgele bir telefon alın bence. telefonların hepsi aynı diye düşünüyorum. sadece bütçeniz arttıkça bazı spesifik özellikler ekleniyor telefona.

Niko7THT

Üye
20 Nis 2020
132
20
hocam m31 ile m31s hemen hemen aynı gibi geldi bana ama m31 daha pahalı, bunun sebebi ne olabilir
Bir birinden az farklilikları olabilir.Mesela:M31 ağırlık 191 M31s 203 gr.Amma tasarım,ekran çözünürlüğü,piksel yoğumluğu,ekran alanı,internet kullanımı(Wi-Fi,4G),hızlı şarj gibi özelliklerde M31s daha iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.