Telefonda Gönder Seçeneğini Yok Etmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@AĞDA$

Yeni üye
10 May 2009
20
0
arkadaşlar telefondaki bir müziği veya bir videoyu başkasına göndermemek için gönder seçeneğini nasıl yok edebiliriz göndermek istemiyorm ama zorla alıyorlar :) bir program veya herhangi bir bilginiz yokmu

@AĞDA$

Yeni üye
10 May 2009
20
0
yavv sorma albayım sende w810 i nin güvenlik kod programı varmı varsada bir anlatırmısın hangi dosyaya atılıyor ben programını buldum amam bir türlü telefona yükleyemedim usb taktım telefona bilgisayardan bir türlü olmadı bir zahmet nasıl olacak ya bilgin varmı

@AĞDA$

Yeni üye
10 May 2009
20
0
evet dedğin gibi yanılıyorsun :) çünkü var programını buldum ama hangi dosyaya klasöre atıldığını bilmiyorum peki onu geçelim bu tuş kilidine nasıl şimre koyuyoruz söylesene bir telefon w810 i ha bak unutma nokialarla karıştırma söyle hele dostum nerden tuş kilide şifre koyuyoruz

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
yavv sorma albayım sende w810 i nin güvenlik kod programı varmı varsada bir anlatırmısın hangi dosyaya atılıyor ben programını buldum amam bir türlü telefona yükleyemedim usb taktım telefona bilgisayardan bir türlü olmadı bir zahmet nasıl olacak ya bilgin varmı

ardaşım usb kablosu sadece veri aktarımına yarar yani o kablo ile yükleme yapamzsın. en önemlisi data veri kablosu gerekli. bunu telefoncularda bulabilirsin. eğer data veri kablosu bulamazsan bluetooth aparatı almanı öneririm. buda aynı vazifeyi görür. indirdiğin programı telefonuna yükleyebilmek için pc suite diye bir programa da ihtiyacın var. (mesela nokia için nokia pc suite gibi..)

@AĞDA$

Yeni üye
10 May 2009
20
0
şimdi can kardeşim doğru söylüyorsunda ben şimdi sony ercson pc suiti bulup telefona yükleyecem sonra da güvenlik kod kilidini atacam deme

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
sony ercson pc suiti bilgisayarınına yükleyeceksin. bu program vasıtası ile ceptelefonuna uyumlu programları telefonuna yükleyebilirsin. bu konuda sana gerekenleri bir önceki mesajımda belirttim. selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.