Telefonum şarj almıyor.

Stepherd

Yeni üye
30 Haz 2018
33
0
Merhaba, hayırlı akşamlar. Telefonumu şarja taktım sorunsuz şarj oluyordu. Şarjdan çıkardım bir süre sonra, çıkardığım halde şarj alıyormuş gibi oluyor. Sonra şarja taktım ama şarj olmuyor. Telefon yeni, yardımcı olur musunuz? 2-3 defa yeniden başlattım ve kapatıp açtım.

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Merhaba, hayırlı akşamlar. Telefonumu şarja taktım sorunsuz şarj oluyordu. Şarjdan çıkardım bir süre sonra, çıkardığım halde şarj alıyormuş gibi oluyor. Sonra şarja taktım ama şarj olmuyor. Telefon yeni, yardımcı olur musunuz? 2-3 defa yeniden başlattım ve kapatıp açtım.
Usb değiş. Temasızlık yapıyor olabilir. Sürekli takıp cıkarma şase yapıp bozabilir en kötü ihtimal şarj söketi veya bataryadır sorun

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
626
/802.1x/
Sorun yazılımsal büyük ihtimalle. O yüzden senin yapabileceğin birşey olmadığı için iade talep et, ya paranı alırsın yada yeni cihaz.

DEKURLAS

Yeni üye
2 May 2021
49
47
Telefon şarjdayken oyun oynadıysan / kullandıysan telefonun şarj soket yeri bozulmuş olabilir ama eğer öyle bişey yapmadıysan şarj aletinin usbsinde sorun vardır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.