Telegram fake numara alma çok basit

LuZkCy

Yeni üye
24 May 2020
46
0
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm üstlerim ve dostlarım bügün sizlere forum da bir kaç yerde denk geldiğim telegram fake numara nasıl alınır postlarını gördüm dilerseniz hemen anlatmaya geçiyim

Lazım olan uygulamaları ben sizler için buldum


Textnow: https://textnow-free-text-calls.tr.softonic.com/android/download


ikinci Bir Telegram İçin Parallel Space:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lbe.parallel.intl

İlk önce Parallel Space ile ikinci bir telegram yükleyin yada normal telegram'a girip ikinci bir hesap açın tamamen sizlere kalmış :)

Sonrasın da "Textnow" İsimli uygulamaya giriyoruz kayıt oluyoruz (Bilgileri tamamen kafadan sallaya bilirsiniz) Gerekli aşamaları geçtikten sonra dilediğiniz alan kodunu yazın yalnız sol tarafta bayrak resmi çıkcak ardından numaranızı seçin ve Telegram'a giriş yapın ulan koduna +1 yazarak textnowda yazan numaranızı girin hemen sonrasında kod gelip kodu yazarsanız hesaba giriş yapmış olcaksınız :)

Tek seferde alabilirsiniz ben defalarca aldım yapamayan olursa ben alırım ona
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.