Telegram Hesabımızı Ne Zaman Oluşturduğumuzu Görme

Jaime Lannister

Moderatör
1 Ara 2020
2,977
4
Casterly Rock
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri, Telegram'a ne zaman katıldığımızı gösteren botu tanıtacağım keyifli okumalar.

qludCv.png

YHOrwJ.gif

qludCv.png


Telegrama Ne Zaman Katıldığımızı Nasıl Görebiliriz ?
Telegrama ne zaman katıldığımızı görmek oldukça kolay. Creation Date isimli bot, Telegram hesabımızı ne zaman oluşturduğumuzu bize tarihiyle beraber gösteriyor. Nasıl yapılacağına bakalım.

IMRIr2.gif


qludCv.pngBot Nasıl Kullanılır ?
 1. İlk adım olarak size verdiğim Telegram linkine tıklıyoruz.

  Link

  VirusTotal


  qludCv.png


 2. Bot'la sohbeti başlatmak için "Başlat" tuşuna basıyoruz.

  PF2qq0.png


  qludCv.png 3. Ve başlat tuşuna bastıktan sonra "registered" yazan yerde hesabımızı ne zaman oluşturduğumuzu görebiliyoruz.

  RIKvJO.png

qludCv.pngz2x1XH.gif


Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi Forumlar Dilerim.

zcIPpR.gif

 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.