Telegram Paylaşım Planlayıcı

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,651
78
MARS
Telegram Paylaşım Planlayıcı

Telegram grubunuzda payaşacağınız içerikleri botunuza yollarsınız ve belirlediğiniz sürede bir paylaşım yapar.

TelegramBot kısmında istenilen her şeyi yazın.
Paylaşacağınız içerikleri Telegram'dan botunuza mesaj yazarak yollayın.
Logları discord webhook ile yollar.
Admins listesindeki kişilerden gelen paylaşımları kabul etmekte.
Başka kişiler yollarsa sıkıntı olmaz :)
Saat başı paylaşım yapar. 00:00 - 08:00 arası paylaşım yapmaz.
Banned hours kısmından onu ayarlayabilirsiniz.
Şu anlık foto paylaşamıyoruz ama foto linklerini atabilirsiniz.
Yanlış bir şey atmayın çünkü geri kaldıramıyorsunuz.
Program kapatıldığında sıfırlanıyor. Bunu çözmek için fikirlerim var ama önerilerinizi bekliyorum.

https://github.com/xenopeltis1/telegram-oto-paylasim

unknown.png

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,651
78
MARS
ωσитαѕ;9233785' Alıntı:
Çok işime yarayacak gibi :)

Ne mutlu bana :)

Yakışmadı senin gibi bir yazılımcıya -_-

Yazilimciyim gibi bir iddiam yok ama bana yakışmadığı konusunda haklı olabilirsin :D
Konu hort olmadan yapacağım

Dosya gönderdiğinizde file diye bir key geliyor oradan alabilirsiniz.

++++++++++++

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.