Telegram'dan Şok Haber: Premium Üyelik Geliyor!

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
2ghrfsm.png

Merhaba Değerli TurkHackTeam Üyeleri,
Bildiğiniz üzere artık teknoloji gün geçtikçe gelişiyor. Ve yeni meslekler ortaya çıkıyor. Her meslekte olduğu gibi para kazanma isteği uygulama geliştiricilerinde ise bizlere premium üyelik sunmakla belirtilmekte.

Her uygulamada olduğu gibi Whatsapp'ında kendisine benzer uygulamaları bulunmakta. Bu uygulamanın benzerlerinden biri olan Telegram'ın artık kullanıcılarına premium üyelik sunacağını duyurdu.

Peki Telegram nedir? 2013 Ekim ayında dijital dünyaya atılan bu uygulama Whatsapp'ın aksine %100 Kullanıcı Gizliliği sağladığını iddia eden bir tür mesajlaşma uygulamasıdır.
Türkiye'nin de bir dönem akın ettiği bu uygulamanın premium üyeliği nasıl olacak, ayrıcalıkları nelerdir, maddeler ile birlikte inceleyelim.

Telegram'ın Premium Özellikleri

1) 4 GB'ta kadar dosya yükleme
2) Yüksek indirme hızı
3) Sesli mesajları metne dönüştürme
4) Reklamsız kullanım
5) Mesajlara benzersiz tepki verme
6) Tam ekran birinci sınıf çıkartmalar
7) Gelişmiş diyalog yönetimi
8) Yıldız profil simgesi
9) Hareketli avatar
10) Telegram uygulaması için ek simgeler

Bazı üyelik hizmetlerinin Discord tabanlı olarak belirlemiş Telegram bu üyelik için 4.99$ istemekte.
Peki siz olsanız Telegram için bu üyeliği alır mısınız?
Düşüncelerinizi konu altında bekliyoruz...
Bir Sonraki Haber konumuzda görüşmek üzere...
Basın&Medya Sundu...
2ghrfsm.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,424
1,581
Instagram
Premium'da reklamsız kullanım özelliği geldiğine göre telegrama reklam geliyor. Bunun kullanıcılara kötü bir etki yapacağı çok belli

'Eşref

Özel Üye
17 Ara 2021
1,147
1,706
Ücretli üyeliklerin alınacağını düşünmüyorum.Discordun zamanında tl cinsinde uygun nitro olayına dönmesi nitro alımını arttırdı.TL bazında üyelik satışı sağlar ise alım artacaktır.

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,692
807
Casterly Rock
Eline sağlık kardeşim. Tl cinsinden uygun fiyata üyelik olursa kesinlikle alacağım fakat aylık olarak 5 dolar çok gereksiz olur, hele telegrama reklam gelirse çok kullanıcı kaybeder.

'Syera

Premium'da reklamsız kullanım özelliği geldiğine göre telegrama reklam geliyor. Bunun kullanıcılara kötü bir etki yapacağı çok belli
Ücretli üyeliklerin alınacağını düşünmüyorum.Discordun zamanında tl cinsinde uygun nitro olayına dönmesi nitro alımını arttırdı.TL bazında üyelik satışı sağlar ise alım artacaktır.
bence kullanımı artık seğrelecek veyahut apk sürümleri daha çok çıkacak ya da nitro olayına dediğiniz gibi dönecek

Eline sağlık kardeşim. Tl cinsinden uygun fiyata üyelik olursa kesinlikle alacağım fakat aylık olarak 5 dolar çok gereksiz olur, hele telegrama reklam gelirse çok kullanıcı kaybeder.
çok teşekkür ederim :) bende kullanıcı kaybedeceğinden eminim bence pek bi uygun ücreti olacağını düşünmüyorum ben 5 dolar olması can sıkıcı birde Türkiye'de olursa sıkıntı

Alırız, sorun yok
bunu rahatça söylemek istiyorum

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
Discord'un Türkiye'de ofisi olmadığı için bölgelendirilmiş fiyatları kullanıyodu anlamadığım bildiğim kadarıyla Telegramın var neden fiyatlar böyle

AseNa’

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
508
1,217
2ghrfsm.png

Bildiğiniz üzere artık teknoloji gün geçtikçe gelişiyor. Ve yeni meslekler ortaya çıkıyor. Her meslekte olduğu gibi para kazanma isteği uygulama geliştiricilerinde ise bizlere premium üyelik sunmakla belirtilmekte.

Her uygulamada olduğu gibi Whatsapp'ında kendisine benzer uygulamaları bulunmakta. Bu uygulamanın benzerlerinden biri olan Telegram'ın artık kullanıcılarına premium üyelik sunacağını duyurdu.

Peki Telegram nedir? 2013 Ekim ayında dijital dünyaya atılan bu uygulama Whatsapp'ın aksine %100 Kullanıcı Gizliliği sağladığını iddia eden bir tür mesajlaşma uygulamasıdır.
Türkiye'nin de bir dönem akın ettiği bu uygulamanın premium üyeliği nasıl olacak, ayrıcalıkları nelerdir, maddeler ile birlikte inceleyelim.

2) Yüksek indirme hızı
4) Reklamsız kullanım
8) Yıldız profil simgesi
9) Hareketli avatar

Bazı üyelik hizmetlerinin Discord tabanlı olarak belirlemiş Telegram bu üyelik için 4.99$ istemekte.
Basın&Medya Sundu...
2ghrfsm.png
Ben telegram için bu üyeliği şahsen almazdım ve de Liderimize katılıyorum. İnşallah sorun yaşamayız bu özellikten sonra, gelişmelerin takipçisiyiz hadi bakalım

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
429
2ghrfsm.png

2) Yüksek indirme hızı
4) Reklamsız kullanım
8) Yıldız profil simgesi
9) Hareketli avatar

Basın&Medya Sundu...
2ghrfsm.png
Telegramda kendini yeniliyor senelerdir telegramdayim ilkez boyle birsey yapiyor ama bence güzel olmaz reklam cok olur bir baksa kotu yani ise premium alamayanda olur benim gibi hocam 🤔 iyi forumlar

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
2 sene önce bu haberler yapiliyordu sonra WhatsApp patlak verince işler karıştı olmaz demiyorum ama öyle 10 dolar 7 dolar mevzusi olmz

'Syera

Hekleriz sıkıntı yok :)
Yani en azından reklam modulleri susturulabilir ki ;)
tabii susturmak mümkün

Discord'un Türkiye'de ofisi olmadığı için bölgelendirilmiş fiyatları kullanıyodu anlamadığım bildiğim kadarıyla Telegramın var neden fiyatlar böyle
Kimse anlamış değil bence

Ben telegram için bu üyeliği şahsen almazdım ve de Liderimize katılıyorum. İnşallah sorun yaşamayız bu özellikten sonra, gelişmelerin takipçisiyiz hadi bakalım
Telegramda kendini yeniliyor senelerdir telegramdayim ilkez boyle birsey yapiyor ama bence güzel olmaz reklam cok olur bir baksa kotu yani ise premium alamayanda olur benim gibi hocam 🤔 iyi forumlar
Elinize, emeğinize sağlık hocam ben şahsen kendi adıma almam çünkü gereksiz bana göre.
Yenilesin fakat böyle bir özellik sıkıntı... Kullanıcı kaybı kaçınılmaz olacaktır. Umarım bizleri reklam bombardimanı altında bırakmazlar

2 sene önce bu haberler yapiliyordu sonra WhatsApp patlak verince işler karıştı olmaz demiyorum ama öyle 10 dolar 7 dolar mevzusi olmz
Ben fiyatların daha da abartacaklarını düşünüyorum artık. Böyle bir sistemi duyrulması bile saçmalık. Uygulama Geliştiricileri ne yapacağını da şaşırdı.
Reklamsız kullanım derken?
Yani Premium almayanlar uygulamayı kullanırken reklamlarla karşılaşıcak. Maalesef no ads sistemi geliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
164
Turan
Bende Jeton düşmedi ama,Ellerine sağlık.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
🇹🇷Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmazmış. 🇹🇷

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.