Tenorshare 4uKey Android 1.0.0.0

CyberRooT

Kıdemli Üye
18 Tem 2007
4,774
3
VrW5Yr.png

Tenorshare 4uKey Android full indir, android şifrelerini, kalıplarını, PIN'lerini ve parmak izi kilitlerini sıfırlamaya yarayan programdır.

Android 8.0 Oreo, Android 7.0 ve önceki aygıtları destekler.

Özellikler:

Android Telefonlardan Kilitlendiğinde Şifreyi Sıfırla
Çeşitli senaryolar, kullanıcıların Android telefonlarına normal olarak erişememelerine, örneğin kayıp veya uzun süre önce ayarlanmış Android şifresini unutmasına, parola korumasının ikinci bir el cihazına sahip olmasına veya çocuğun yanlışlıkla ekran kilidini ayarlamasına neden olabilir.

Bu Android şifre kurtarma aracı, kullanıcıların Android hata ekranını kaldırmasına ve Android hata ayıklama özelliğini açmadan Android telefonlarının kilidini açmasına olanak tanır.
Unutulan Şifre.
İkinci El Cihaz.
Engelli telefon
Fiziksel hasar.


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.