Termux git sorunu

9 Tem 2022
165
48
nopWwx.jpg

Termux git pakedi sorunu nasıl halledilir. Birde gmail pishing varmı sizde.

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,228
İlgili konumda sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca Termux hakkında bilgi edinebilirsiniz,

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,292
900
ANKARA
Malesef apt install git te olmuyor. Verdiğin eski tipli termux apk sıda olmuyor.
noWQO6.jpg

Nasıl yapacam hacılar hocalar. Termux ta git pakedi yüklenmiyor
Aynı hayatı bende yaşadım dostum! Banada update / upgrade komutlarını önerdiler fakat çalışmadı. Mascar'ın açtığı konudaki linkten APK olarak indirdim. Hiçbir sorun kalmadı. Eskiden yaşadığım hataları şu an yaşamıyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.