Termux ile Admin Panellerini Bulma

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Selamlar sayın Türk Hack Team üyeleri,

Bu konumda
Termux ile nasıl admin panelini buluruz onu anlatıcam.

Öncelikle kullanacağımız Tool'un adı =
RED_HAWK

Bu Tool ile Port taraması vs. yapabilirsiniz.Fakat ben sadece en çok kullanılan
admin panellerini bulmayı göstericem.

Öncelikle gerekli paketleri kuralım.

apt update && apt upgrade (Termux'u güncelliyoruz.)

apt install git (Git paketi ile Github'dan Tool indirebileceğiz.Git paketi olmadan Termux kullanılmaz diyeceğimiz kadar önemlidir.)

apt install php (PHP paketi ile sitelere bağlanıcaz.)

Şimdi de Tool'umuzu kuralım.

git clone https://github.com/Tuhinshubhra/RED_HAWK

Tool'umuzu kurduk.Şimdi Tool'umuzun içine girelim.

cd RED_HAWK

Tool'umuzun içine girdik.Şimdi ise Tool'umuzu çalıştıralım.

php rhawk.php

Evet Tool'umuzu çalıştırınca karşımıza böyle bir ekran geldi.Burda bizden istediği bir web sitesi.

Sitemizi giriyoruz.

www.shoofra.co.il

Sitemizi girdikten sonra bize HTTP veya HTTPS mi diye soruyor.HTTP ise 1 , HTTPS ise 2 yazın.

Yazdıktan sonra karşımıza yapabileceklerimiz çıkıyor.

Burda bir sürü tarama yapabiliriz.Ben burda en çok kullanılan Admin Panellerini bulmayı anlattığım için 12 yazıyorum.
Bu tarama gayet hızlı bir şekilde listeliyor.

Umarım konuyu beğenirsiniz

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
Eline sağlık . Bu yazı renklendirmelerini mükemmel yapıyorsun kıskanmıyor değilim . :)

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Selamlar sayın Türk Hack Team üyeleri,

Bu konumda Termux ile nasıl admin panelini buluruz onu anlatıcam.

Öncelikle kullanacağımız Tool'un adı =
RED_HAWK

Bu Tool ile Port taraması vs. yapabilirsiniz.Fakat ben sadece en çok kullanılan admin panellerini bulmayı göstericem.

Öncelikle gerekli paketleri kuralım.

apt update && apt upgrade (Termux'u güncelliyoruz.)

apt install git (Git paketi ile Github'dan Tool indirebileceğiz.Git paketi olmadan Termux kullanılmaz diyeceğimiz kadar önemlidir.)

apt install php (PHP paketi ile sitelere bağlanıcaz.)

Şimdi de Tool'umuzu kuralım.

git clone https://github.com/Tuhinshubhra/RED_HAWK

Tool'umuzu kurduk.Şimdi Tool'umuzun içine girelim.

cd RED_HAWK

Tool'umuzun içine girdik.Şimdi ise Tool'umuzu çalıştıralım.

php rhawk.php

Evet Tool'umuzu çalıştırınca karşımıza böyle bir ekran geldi.Burda bizden istediği bir web sitesi.

Sitemizi giriyoruz.

www.shoofra.co.il

Sitemizi girdikten sonra bize HTTP veya HTTPS mi diye soruyor.HTTP ise 1 , HTTPS ise 2 yazın.

Yazdıktan sonra karşımıza yapabileceklerimiz çıkıyor.

Burda bir sürü tarama yapabiliriz.Ben burda en çok kullanılan Admin Panellerini bulmayı anlattığım için 12 yazıyorum.
Bu tarama gayet hızlı bir şekilde listeliyor.

Umarım konuyu beğenirsiniz
Emeğine Sağlık Güzel Konu Olmuş :) :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.