Termuxtan sms göndermek şaka amaçlıdır

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Kötüye kullanilmasindan sorumlu deilim sadece şaka amaçlıdır.

Termuxumuzu açıyoruz sırasıyla şu komutları giriyoruz

pkg install git -y
pkg install python -y
git clone https://github.com/TheSpeedX/TBomb.git
cd TBomb
./TBomb.sh

+olan yere ülke kodu 90 yazıp enter diyoruz bir sonraki satırda ise telefon numarasını istiycek başında 0 olmadan 5××× şekilinde yazıyoruz sonra göndermek istedigimiz rakami soruyor max 100 . Enter dedikten sonra kaç saniyede göndermek istediğimizi soruyor 1-10 arası bir saniye rakamı yazıyoruz enter dedikten sonra hayırlı olsun sanal sms ler şaka amaclı gitmeye baslamisitr :cool

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Hayır hocam çalışıyor eski toolar fix yedi ben kullanıyorum ve araştırırsan takıldıgın yerde çabalarının sonucunu bulabileceğine inanıyorum bende yardımcı olabilirim deneyiniz .

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Polisler şakacıktan dinlemez aldırırlar :trl
Yapsak dava fln edilsek
- Abi şakacıktan yaptım :D

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
İlginç Bir Konu :)
Ellerinize Sağlık
Evet hocam elim değmişken acayim dedim teşekkür ederim :)

Çalışıyor hala fakat internet istemediğin kadar send free sms sistemi kaynıyor zaten.
Evet hocam ben bilmeyen ve yeni başlayanlara yenilik olsun diye acmistim tesekkur ederim efendim

Hocam elinize sağlık, bilgisayarda olur mu bilginiz var mı?
Bilgisayarda olur bunun bir benzer kodunu girmeniz lazım efendim kali linux kurup kodlarla girmeniz lazım çok basit size yardımcı olabilirim dilerseniz

Polisler şakacıktan dinlemez aldırırlar :trl
Yapsak dava fln edilsek
- Abi şakacıktan yaptım :D

Hocam şimdi ne desem bilemedim şaka sonuçta

Ellerine Sağlık Dostum Fix yedi zannediyordum ama eskilermiş :))

Tesekkur ederim efendim fix yer se bile yenisi güncellenir kimse aradığını boşta bulamaz

100 tane gönderirsen hızına bağlı 10 tane gider öyle soyliyim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
BU DEDİĞİN Termux PROGRAMI KALİ LINUX TA BULAMADIM AYRICA NETTEN INDIRMEM MI GEREKIYOR
Hocam kali linux için

pkg install git
- pkg install python
+ git clone https://github.com/secanonm/HPomb.git
- cd HPomb
+ chmod +x hpomb.py
- python3 hpomb.py

Şunu deneyiniz lütfen basarili olacaktır.

flatrom21 termux android için. ama şart değil. linux varsa direkt terminalden yapabilirsin
Evet çok haklısın termuxta olan toolarin çoğu linux toolu zaten :)
Elinize sağlık stabil bir şekilde çalışıyor
Teşekkür ederim alintidir bu arada sizlere bilgi vermek amacıyla hatirlatiyorum
Herhangi bir risk i var mı peki :trl elinize sağlık.
Şuanlık riskli bilgim yok ama illaki var dir da okadar aşırı bir risk olduğunu sanmıyorum ufak tefek bir risktir eğer ki aşırı bir risk olsaydı yetkililer uyarırdı

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Yardımcı olalım cok fazla gitmez düzgün 100 atarsan 10 gider sosyal muhendislikle bu 10 mesajın 3 üyle bile birsürü hack yaparsın muhendislikle ama :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.