TerÖr Denİnce Uzaklara Gİtmeye Gerek Yok

hyper_cyber

Yeni üye
23 Ağu 2007
6
0
Değerli arkadaşlar terör denen illet yıllardan beri demokarsinin ağır abisi tarafından ve tek geçim kaynağını o illetten sağlayan şerefsizler şerefsizi yahudi köpeği olan AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ adı altında kurulmuş olan bu TERÖRİSTler tarafından yapılmaktadır. İşte size sözüm ona DÜNYA barşının tek hamisinin barış için yaptıklarını gösteren iğrençlikler https://tik.lat/0SXTc lütfen artık kimin ne olduğunu dünyaya gösterelim bunun için çok uğraşıyorum ama tek başıma yetemiyceminde farkındayım ama son nefese kadar o köpeklerle uğraşmaya ant içtim

hashas

Üye
25 Ağu 2007
96
0
bunlrı bütün dünya biliyor ama bizim devletimiz hiç bir şey yapmıyor nedense pkk dediğimiz şey hiç ırakda ölenler arasında bir tane pkk kalı varmıymış onu bırak burnu bile kanamamış arkadaşım yahudi diyorsun adamların 3 askeri kaçırıldı die filistinde yıkmadık yer bırakmadı çocuk erkek demeden tankla tüfekle ateş ettiler bizim 8 askerimiz kayıp başbakan dışarda görüşmede oooooo ölme eşşeğim ölme

bozkurt_

Katılımcı Üye
23 Tem 2007
818
9
kardeş onların ki sözüm ona demokrasi getirme....benim askerim şehid düşmüş ona ne sallamıyoki koskoca devleti utanmadan hala operasyon yapmayın diyolar ama kendi sözüm ona güvenliğini dehdit ediyo diye sağa sola köpek gibi saldırıyo...gerisini sen anladın fazla söze gerenk yok...

hyper_cyber

Yeni üye
23 Ağu 2007
6
0
bunlrı bütün dünya biliyor ama bizim devletimiz hiç bir şey yapmıyor nedense pkk dediğimiz şey hiç ırakda ölenler arasında bir tane pkk kalı varmıymış onu bırak burnu bile kanamamış arkadaşım yahudi diyorsun adamların 3 askeri kaçırıldı die filistinde yıkmadık yer bırakmadı çocuk erkek demeden tankla tüfekle ateş ettiler bizim 8 askerimiz kayıp başbakan dışarda görüşmede oooooo ölme eşşeğim ölme

Degerli kadesim tum dunyanın bunları bıldıgını soluyosunda sende tum dunyadakıler gıbı bu kopeklerın yaptıklarına tepkısız kalmaktasın sanırım! Öylesıne bır ıfade kullanmıssınkı okuyunca ınan uzuldum, yanı bu serefsızler yapıcak ve bızler onaların yaptıklarını elımız kolumuz baglı seyredıcez boyle bır sey yok kardes! Ben yıllardır bunları dunya bılıyo zaten ama bızde bılıyoruz gıbı ıfadeler yanlıs bana "ne yapabılırız?" dıye sorsaydın daha ıyı ve anlamlı olurdu ama bu senın yanlıs yaptıgın anlamına gelmez ama bunlardan bezmıs oldugun anlamına gelır BIZLER TURKUZ ve BIZLER KIMSENIN YAPAMADIKLARINI YAPMAKLA YILLARDIR ŞEREFLENMİŞ BİR IRKIZ KIYAMETE KADARDA BU BÖYLE OLUCAK "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, NE MUTLU O MÜBAREK Hz MUHAMMET MUSTAFA (sav) ÜMMETİ OLANA müslüman yılmaz ve savaşmaktan korkmaz imkanların nisbetinde savaşmak lazım kimse sana git kendini öldürt demez ama elinden geleni yapmazsan işte sorun orda. Sana bunları bılmıyolar demem mumkun degıl sadece ustu kapalı savaşalım demeye getırdım fakat basaramamısım kendımden utandım buna emın ol

bitscan

Katılımcı Üye
21 Ağu 2007
571
3
TURAN

aynen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.