Teröre Karşı Duyduğumuz Öfkeyi Buradan Anlatalım

Ali Han

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
705
2
Arkadaşlar teröre karşı duyduğumuz öfkeyi buradan kısa yazılarla anlatmaya çalışalım,umarım katılırsınız.
Gencecik,daha hayata yeni atilan aslan gibi yigitleri dağda,pusuda haince ve kalleşçe korkak gibi şehit edenlerin eline fırsat verme Yarabbim.

yilmazzzz

Yeni üye
2 Ocak 2016
34
0
istanbul
çözüm sürecinde pkk çok güçlendi evlere yığınak yaptılar heryere sızdılar hem zaman kazandı hemde güçlendi şimdide çözüm sürecinin sonuçlarını yaşıyoruz

HayaLiST

Katılımcı Üye
21 Tem 2010
289
2
Doğuda yaşayan Bir Kürt Olarak Nalet getiriyorum. Rabbim Bizdeki düşmanları berteraf eylesin.

teknodunya

Yeni üye
1 Ocak 2016
33
0
terör sadece kürtler için deyil bence arkadaşlar bağzı kanı bozuklar da teröre yol açıyor

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,671
3,549
23
Ankara
şehitler ölmez
vatan bölünmez
bayrak inmez
ezan dinmez
kalk ulan soysuz pkk
duy ulan NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

deno10

Yeni üye
1 Ocak 2016
1
0
Çok özür dilerim tht ailesine yeni katıldım ama bişey sorcam Ben Aleviyim Ben Bize Neden Terorist Bölücü Bi Gözle Bakılıyor Anlamıyorum ? Lütfen ban atmayın

clayaa

Üye
7 Kas 2015
212
0
Allah hepsinin belasını versin allah güçsüzun yanındadır burda görüşmesek bile diğer dünyada görüşürüz.

Yéni-Çéri

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
607
0
Çok özür dilerim tht ailesine yeni katıldım ama bişey sorcam Ben Aleviyim Ben Bize Neden Terorist Bölücü Bi Gözle Bakılıyor Anlamıyorum ? Lütfen ban atmayın

Estagfurullah kardeşim. Alevi arkadaşlarım vardı biride en yakın arkadaşımdı hiç bir sorun olmadı Vatını milletini seven birisiydi. Öyle düşünenlere bakma sen. Bu milleti ayırmak istiyorlar sadece.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.