THT ADMİNLERİ KONULARI SÜREKLİ ÇÖPE TAŞIYOR !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba değerli THT üyeleri bu aralar adminlerimiz sürekli konuları çöpe taşıyor sql açığı olan kolombiya devlet covid sitesinde sql açığı buldum paylaşmak istiyorum hemen kaldırılıyor saygısızlık yapmak istemem ama konu hiçkimse görmeden kaldırılıyor ve neden kaldırıldığına dair bir açıklama bile yapılmıyor bu da benim aklımda tht adminleri bulduğum açıkları üylelerle paylaşmamı bile sağlamıyorlar yoksa kendileri için mi kullanıyorlar sorusunu oluşturuyor türkiye sınırları içinde bir sitenin sql açığını paylaşmadım lütfen cevap verin ?

xKemikkiran

Katılımcı Üye
22 Haz 2020
471
226
Zararlı yerlerde - Aydın
Merhaba,
nedeni bildirilmediğine emin misiniz adminlerimiz bu konu hakkında oldukça titizdirler. Sağ üstte mektup simgesi var oradan özel mesajlarına bakabilirsin genellikle neden kaldırıldığını oradan bildiriyorlar
İyi çalışmalar.

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba,
nedeni bildirilmediğine emin misiniz adminlerimiz bu konu hakkında oldukça titizdirler. Sağ üstte mektup simgesi var oradan özel mesajlarına bakabilirsin genellikle neden kaldırıldığını oradan bildiriyorlar
İyi çalışmalar.
Bildirmediler hatamın sonucunu anlayıp ona görede davranamıyorum.Paylaştığım sql açığı cidden önemliydi Tht nin yararına olacak açıktı Cevapladığınız için teşekkür ederim.

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Merhaba değerli üye ilk olarak forumun kuralları ve misyonuna aykırı olan her içerik kaldırılır… Bu size ona buna özel muamele yapılan bişey değil herkese aynı. Forumun kaotik bir ortam bulundurmaması için kuralları var. Bulduğunuz açıklı sitelere ihtiyacımız olduğunu düşünmeyin lütfen :) Bir içerik paylaşımında bulunurken kurallara dikkat etmenizi tavsiye eder iyi forumlar dilerim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Bu konuya cevap olarak alabilirsin
Bu cevap hakkı bana verildigi için değil
Forum içi elde ettigim bir tercube

1.adminler konularını kaldırmazlar çok nadir belki bir ihtimal olasılık dışı değil ama ölü bir ihtimal
2.s3nin konunu modlar ama hepsi değil ve modların üstleri kaldırıl yani onlarla özel olarak sorabilirsin
3.hangi konu kaldirilirsa kaldirilsin sebebini yazıp yazmama kararını kendisi verir ve bu degildir acıklama zorunluluğu yapmak
4.konun kaldirildi ise ve bu konuda haksizlik edildigini düşünüp konu aciyorsan cevap alabilmek için insanada sorarlar "Forum kurallarından" teyit ettinmi çünkü "türk" sitesi değil diyorsan
Türk sitesi olmadigini sen de bizde herkes bilir ama bunu forum kurallarından okumamiz gerek "konular altında yorumdan degil"

Bu tarz konuları 10 yıllık forum geçmişimde ilk değil görüşüm ama son'da olmayacak

Ben kendi kararım ve fikrimce
Yönetici arkadaslarıma sesleniyorum hangi konu ne sebepten ötürü çöpe taşınırsa taşınsın bunu yapan kişi konu sahibine sebebini yazsın. Bu kararı almak için illa 'üdy" kararına sunmasaňızda olur "Adminler" sizlere niye böyle birşey yapiyorsunuz diye sormaz diye düşünüyorum kendimce.

Bu durum "Forum içi Forum Kuralları" var diyerek örtülüyor haklısınızda kurallar var uyulsun diye ancak bizlerin forum içi istikrarı yakalamamiz ićin yukarida söyledigim işleyiş daha saglikli olacaktir.

Bununla birlikte yönetici ve üye iç içe olacak ve yeni arkadaşlar dostluklar elde edilecek ama burada forum içi düzeni saygıyı da foruma kazandiracaktır.

Saygı Sevgi ile Byzehirx

Son düzenleme:

Eronmay

Özel Üye
18 Tem 2016
4,267
1,000
Merhaba, forum kurallarımız gereği açıklı site paylaşımı yasaktır. Bu sebeplen ötürü konunuz çöpe alınmış. Bu tarz konular açmak yerine bizlere özel mesaj atıp sorununuzu dile getirebilirdiniz. İyi forumlar dileriz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.