THT Crypter V1 2021 %98 UD 3/50

20 Haz 2021
199
53
22
AAAA aynen hocam içine virüs girmiş diyor virüstotalde bende tararttım 22 tane virüs buldu içine gizlenmiş saklanmış virüsler abi.
hocam bişi olmaz değilmi babamın bilgisayarı içinde 4 adet btc olan dondurulmuş cüzdanı var.o benim gelecek teminatım o inşallah bişi olmaz :(
sanal makine kur delimisin riske atma

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
711
438
Root@Cyberknight
e2lj07i.png

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: THT Crypter V1

+ Programın sürümü: BETA 1.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +
Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur,

+ Program Görüntü +

lv3sq1q.png

Stub

dpphhxm.png

Async Rat

aqoujub.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +

Anahtar:4
tpttctturkarmarxxrtrekrhtuka
Elinize kolunuza sağlık başarılarınız daim olsun.☺️

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
Proğramı yapıp bunu bize sunmanın dışında, şifreyi direk yazmak yerine, şifreleme algoritmasını düşünmen daha güzel olmuş :D en azından beynimiz direk hazıra alışmamış oluyor. Monotonluk iyi değildir :)
Rota algoritmasının farkına yeni varan biri olarak ögrenmeye ve çözmeye çabalıyorum

Uzun uğraşlar denemeler sonucun da çözdüm ben de hocam artık uyuyabilirim D:
Eline, beynine ve emeğine sağlık.

Ælaska

Yeni üye
23 Ağu 2021
28
1
e2lj07i.png

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: THT Crypter V1

+ Programın sürümü: BETA 1.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +
Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur,

+ Program Görüntü +

lv3sq1q.png

Stub

dpphhxm.png

Async Rat

aqoujub.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +

Anahtar:4
tpttctturkarmarxxrtrekrhtuka
ya yapıyorum algoritma ile şifre tctturktrekrhaptakutrtrxxram çıkıyor 2 gündür bunu deniyorum bi şey yapın artık şuna yanlış şifre

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
ya yapıyorum algoritma ile şifre tctturktrekrhaptakutrtrxxram çıkıyor 2 gündür bunu deniyorum bi şey yapın artık şuna yanlış şifre
Dostum kaptan hocam kızmasın ama tek cümle diyim yeter galiba. Elinde anahtar var satırıda, sütunuda bulmuşssun ama hep aynı şemayı ciziyorsun bir de çenç yapmayı dene ortaya çıkacaktır zaten :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.