THT Crypter V2 UD 2/50

KaptanTR

Alpha Wolf
17 Nis 2015
1,648
1,572
25
Elinize Sağlık Güzel Çalışma Olmuş.
Teşekkürler. 🙏

Merhaba kaptantr, böyle crypterlar paylaşmanız hiçbir işe yaramıyordur. Bunu saygısızlık olarak algılamayınız fakat aramızda bir çok lamer ve yaşı küçük arkadaşlar olduğundan crypter paylaşmanız bir işe yaramayacaktır, sizden isteğimiz bu crypterı kodlama mantıgını anlatmanız ve runtime geçmeyi anlatmanızdır bu sefer noobları etkisiz hale getirmiş oluruz şimdiden teşekkürler.

merhaba crypterınızı biraz inceledim artık dzkiller gibi basit crypter generetorlari işlevini kaybetmiş bulunmakta artık bu tür yöntemler scantime düşüyor yani artık runtime değiller stubu çok karmaşık yaptıgınızdan defender atlatılmış gibi gözükyüro fakat indirildiğinde anında algılyıor AntiScan.Me | SifreliDosya.Exe | 8/26
Öncelikle merhaba dostum, kesinlikle haklısın fırsatım olsa ilk yapacağım sizlere bu işin mantığını anlatmak. Ama bu sıralar çok yoğunum, elimden geldiğince hiç yoktansa bu şekilde araç hazırlamaya çalışıyorum. Crypter runtimedir fakat paylaştığım anda uygulama patlamış oluyor. Çünkü rapor göndermeyen site bile aslında rapor gönderiyor. İmkanım olsa programları kurup kendim taratacağım ama mecburi olarak kullanıyorum. Benim sizlere önerim crypteri kullanmaktan ziyade ratın kendi kaynak kodunu kurcalayın ve onda denemeler yapın, emin olun çok daha sağlıklı sonuçlar alırsınız.

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
Teşekkürler. 🙏

Öncelikle merhaba dostum, kesinlikle haklısın fırsatım olsa ilk yapacağım sizlere bu işin mantığını anlatmak. Ama bu sıralar çok yoğunum, elimden geldiğince hiç yoktansa bu şekilde araç hazırlamaya çalışıyorum. Crypter runtimedir fakat paylaştığım anda uygulama patlamış oluyor. Çünkü rapor göndermeyen site bile aslında rapor gönderiyor. İmkanım olsa programları kurup kendim taratacağım ama mecburi olarak kullanıyorum. Benim sizlere önerim crypteri kullanmaktan ziyade ratın kendi kaynak kodunu kurcalayın ve onda denemeler yapın, emin olun çok daha sağlıklı sonuçlar alırsınız.
çok haklısınız şuanki sizin kullandıgınız stubu inceledim fakat dzkiller gibi tooları kullanıyorsunuz antiscan gibi şeylerin log gönderdiğini duymuştum yani demek istediğiniz hiçbir sitede taratmadan direk cryptlanmış exeyi sanal makinalarda test edin ?

KaptanTR

Alpha Wolf
17 Nis 2015
1,648
1,572
25
çok haklısınız şuanki sizin kullandıgınız stubu inceledim fakat dzkiller gibi tooları kullanıyorsunuz antiscan gibi şeylerin log gönderdiğini duymuştum yani demek istediğiniz hiçbir sitede taratmadan direk cryptlanmış exeyi sanal makinalarda test edin ?

Evet, bu şekilde daha uzun ömürlü oluyor.

Yine güzel iş çıkarmışsın. Ellerine sağlık.

Teşekkür ederim hocam, var olasınız. 🙏

anne9914

Yeni üye
3 Ağu 2021
11
3
24
ıytkthtmelaaapiblkızn
e2lj07i.png

+ Üyelik adınız: KaptanTR

+ Programın ismi: THT Crypter V2

+ Programın sürümü: 2.0

+ Kullanılan programlama dili: C#

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +
Runtime ve Scantime özelliği mevcuttur,

+ Program Görüntü +

ti55k50.png

+ Stub +
9aump2u.png

+ Async Rat +
gcc9cqh.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +
Anahtar:3
imıytkthtpnzıkibelaaa
ıytkthtmelaaapiblklzn buldum yanlış diyoe 4 saattir ugraasiyom allah rızası ıcın cevabı yazın ozelden ya

sfacer

Yeni üye
22 Şub 2021
9
0
e2lj07i.png

+ Açıklama +
.NET ile yazılmış bütün dosyaları, projeleri şifreler. Desteklenen sürüm .NET Framework 4.5

+ Program Özellikleri +

+ Program Görüntü +

ti55k50.png

+ Stub +
9aump2u.png

+ Async Rat +
gcc9cqh.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +
imıytkthtpnzıkibelaaa
yaptım olmadı anlamadım

Kardeşi
e2lj07i.png

+ Açıklama +

+ Program Özellikleri +

+ Program Görüntü +

ti55k50.png

+ Stub +
9aump2u.png

+ Async Rat +
gcc9cqh.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +
imıytkthtpnzıkibelaaa
Kardeşim ne yaparsam yapayım olmadı. Videoda ne derse aynısını yaptım hem pcde denedim not defterinde hemde elle defterde.

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
e2lj07i.png

+ Açıklama +

+ Program Özellikleri +

+ Program Görüntü +

ti55k50.png

+ Stub +
9aump2u.png

+ Async Rat +
gcc9cqh.png

+ İndirme Linki +
İndir

+ Rota Şifre +
imıytkthtpnzıkibelaaa
Ellerinize Sağlık..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.