THT Cyber Star League Telegram Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,486
12,587
localhost/v7
Merhaba,

Turkhackteam Cyber Star League etkinliğine kabul edilen kişiler güncel gelişmeleri takip edebilmek adına Telegram grubuna katılabilirler.

Gruba katılmak için;

Öncelikle Telegram > Ayarlar > Gizlilik Ayarları bölümünden başkalarının sizi bir gruba eklemesine izin veriniz.

@lGECEGEZENl [Profiline Gitmek İçin Tıklayınız] ve @M3TA [Profiline Gitmek İçin Tıklayınız] nickli Anka Red Team ekibi üyelerine özel mesaj yolu ile Telegram kullanıcı adınızı iletebilir ve gruba katılım sağlayabilirsiniz. Anlık bilgi edinmek açısından gruba katılmanız sağlıklı olacaktır.

Başvurular incelenmeye devam ediyor, kabul listeleri belirli aralıklarla güncellenecektir.

aradığın şey : lordvoldemort

İyi forumlar.
 
Son düzenleme:

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Direktörü
13 Şub 2016
2,447
689
Kullanıcı isimlerinizi direkt olarak @örnek şeklinde atarsanız işimiz kolaylaşır dostlar :)
Pmlerinizi bekliyoruz.
 

META

Özel Üye
15 Mar 2017
2,734
1,504
[email protected]~#
Arkadaşlar Çoğunuzu alamadım, Öncelikle Telegram > Ayarlar > Gizlilik Ayarları bölümünden başkalarının sizi bir gruba eklemesine izin veriniz. sizi odaya alabilmem için izin ayarlarınızı yapın. Bana ÖM atıp halen daha alınamayan varsa, İzin ayarlarını yaptıktan sonra tekrar beni bilgilendirsin.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.