tht de en sevdiğiniz rütbe hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19
en sevdiğim değil de en garibi "yaşayan forum" efsanesi bence rütbeyi almak için gerçekten bedel ödemek gerekiyor. :)

🅼 🆁 🆇

Uzman üye
26 Haz 2021
1,414
1,897
Bir Yerler
Benim En Sevdiğim Yaşayan Forum Efsanesi Ve Co-Admin Neden Bilmiyorum Ama Seviyorum 🙂

en sevdiğim değil de en garibi "yaşayan forum" efsanesi bence rütbeyi almak için gerçekten bedel ödemek gerekiyor. :)
Onu Almak Her Yiğidin Harcı Değildir Dediğin Gibi Bedel Ödemek Gerekiyor Birgün Bizede Nasip Olur İnşallah 🙂

İnşallah bana da nasip olur. Gerçekten çok istiyorum. Girsem bile bence bir şey yapamam.:):sick:
Hiçbir Zaman Yapamam Deme Belki Çok Büyük Şeyler Başarırsın Önemli Olan Kendini Eğitmendir Aramıza Bekleniyorsun 🙂

20 Ocak 2019
185
32
Pek rütbeyle ilgilenen birisi değilim. Benim için önemli olan ahlak, dürüstlük, birlik olmak, yardımlaşmak😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.