THT Hacker'leri Lütfen Konuma Cevap Yazın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaBuS_

Yeni üye
8 Ağu 2008
16
0
değerli THT yöneticileri hergün mailinizi alıyorum yok şu siteyi hackledik yok bu siteyi hackledik diye vede gurur duyuyorum zaten bir kerede başvuruda bulundum ancak cevap gelmedi nys ben konuma geçeyim sayın hackerlar sizlere yalvarıyorum kulunuz köpeğiniz oluyum ..... kraloyun üzerinden oynanan seafight.com oyun sitesine üyeydim çok uraşmam sonucunda bi üyeliğimi çok üst noktalara taşıdım vede çalındı onu unuttum yeni bi tane açtım onuda çok üst noktalara taşıdım vede oda çalındı ancak kimi çaldıgını biliyorum [email protected] msnsi bu bnm üyelik bilgilerimin onun maillerinde olması gerekmektedir .... sizden illahi şifresini istemiyorum maillerinden Seafight Üyelik Bilgilerin konu başlıklı on son gelen ilk 3 maili sizden istiyorum çünkü ilk 3 mailde bnm kullanıcı adım ve şifrem var vede adımı değiştirdi şifremide değiştirdi o yüzden ilk 3 mail sayın yöneticilerim adminlere kaç defa söledim kaç defa forumda konu açtım ancak ilgilenen olmadı hatta banlanırsın die thtit bile edildim .... Sizlere yalvarıyorum bu sizin başınızada gelse siz nasıl hissedersiniz ?? sayın yöneticilerim annenizi dünyadaki en değerli varlıgınız olan annenizi seviyorsanız bana o mailleri e-posta yoluyla yada şifreyi yollayın şifreyui verirseniz onun bnmle dalga geçtiği gibi bende geçmek istiyorum ama sizlerden yalvarıyorum kulunuz köpeğiniz oluyum bana o mailleri yada şifreyi [email protected] adresine yollayın sizlerden yalvarıyorum zaten kendi msn şifremide unuttum onunlada uraşmaktayım düşünün okadar emeğiniz boşa gidiyor vede hatta 100 kontörm gitti o oyuna oyunda gerekli olan malzemeleri kontörle almıştım ancak çalındı lütfen sizlerden haber bekliyorum .....

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
forum kurallarını okurmusun arkadaşım daha yeni üye olmuşun zaten siteye nasıl güvenebiliriz biz sana bölr konular açmak yasak hem lütfen forum kurallarını oku ve böyle bir mesaj atma bidaha

ERK_cocuk

Üye
19 Ocak 2008
84
0
kabus o oyunun baglı oldugu bir kurulum vardır oranın numrasını ararsan yardımcı olabilirler...sanırım plus üyesin plus yüklediğin kartdan numarayı vererek yardımcı olabilirler sana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.