THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

ASLAN01THT

Yeni üye
27 Haz 2020
0
0
YouTube `da bir hacker ile konuşan YouTuber gördüm hemde milliyetci birisiydi iyi taraflarını ve kötü taraflarını anlatıyordu bende araştırmaya başladım bir hack grubuna girmek için veya bir topluluğa girmek için ve tht ile tanıştım ve iyiki tanışmışım burda adam gibi adamlar ve herkes birbirine yardımcı oluyor ...

TÜRK HACK TEAM :D

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Her ne Kadar zamanında THT için olumsuz söylemler olsa da ("Ya Burada bulunanlar lamer ") alakası olmadığını ve aslında bu düşüncenin çıkmasının nedenini ise yardımcı olamaya çalışan üyelerimizin fazla olmasına bağladım onun harici THT Kaliteli Postların olduğu Bir Güvenlik Platformudur. Aksini Söyleyende Kendi bilir. :)

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Merhaba,
Her ne Kadar zamanında THT için olumsuz söylemler olsa da ("Ya Burada bulunanlar lamer ") alakası olmadığını ve aslında bu düşüncenin çıkmasının nedenini ise yardımcı olamaya çalışan üyelerimizin fazla olmasına bağladım onun harici THT Kaliteli Postların olduğu Bir Güvenlik Platformudur. Aksini Söyleyende Kendi bilir. :)
Evet Lamer Çoğunlukta Ama bir o kadarda Hackerlar da var Beyaz Şapkalı Hacker

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
122
41
17
Abi hack teamlarda geziniyorsun Merak saliyorsun Bu Işlere Ögrenmek istiyorsun . Bide Taraycilarda felan oyle siteler yada Forumlar nadir . Burasi en Iyisi . Ayrica Bir cok Sitede En Iyi forum listesinde yer aldiginizi gordum . :)

Dexterli

Kıdemli Üye
25 May 2013
2,762
467
Çoook eskiden arama motoru ile çıktı karşıma ve grafik bölümünde buldum kendimi burda çok güzel abilerim kardeşlerimle güzel zamanlar geçirdim ve hala özlüyorum o zamanları buna vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum onlar kendilerini biliyo:)

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
976
1,865
41.303921, -81.901693
Mantık sayesinde oldu. Dedim ki kendi kendime la arkadaş Türkiye'nin de bir Hack takımı vardır herhalde bunu da biraz global hale getirecek olursam sonuç Turk Hack Team. Sene 2012 gittim kaydoldum

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
Sene 2018 liseden mezun oldum evde oturuyorum arkadaşım tht üye olmuş para kazanma bölümü var 2 ay sonra alım açıldı bende üye oldum para kazanma bölümünde falan ilk başta çok takıldık birsürü airdrop yaptık hatta hiç unutmuyorum blockhain 300 tane xlm dağıtmıştı o zaman ^^

Fugit|ive

Katılımcı Üye
2 Şub 2022
419
121
《Unknown》
Ben yaptığı hacklerle tanıdım THT ailesini tabii katılmak istiyordum alımlar edilmiş kapanmış benden önce herhalde 4 veya 3 ay bekledim uzun bir süreydi :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
2011 yılında bir projeyi derlerken aldığım hata sonucu google'dan ilk girişimi yapmış bulundum.
Hey gidi günler hey.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.