THT Tasarım

METE _HAN

Yeni üye
16 Eyl 2021
37
11
E_gAxocWEAUkLXv
 

Aseray

Grafiker
26 Mar 2016
2,770
685
[C*]
Eline sağlık..
Yazıya açık renkte bir kontür koysan veya altına siyah şerit çekip beyaz la yazsan yazıyı biraz daha okunaklı olabilirdi..
Yada şeride turkuaz siyah bir gradyan atarsın üstüne yazdığın yazıya beyaz dış ışıma + siyah dış kontür atarsan biraz daha hoş olabilir..
Elbette bunlar sadece yapabileceğin alternatif seçenekler..

Ama en önemlisi forum kuralları gereği paylaştığın tasarımlarda sana ait olduğunu belirten imza olması gerek..
İmza ne? dersen de tasarımın herhangi biryerine ya nickini ya da varsa logonu koyarsan imzalı olur..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.