THT üst düzey yönetime dostane bir eleştiri !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Era mpera

Yeni üye
30 Eyl 2017
27
0
Mersin
Evet başlıkta da belirtiğim gibi tamamen dostane bir eleştiri yapmak istiyorum. Türk Hack Team Türk örf ve adetlerine değer ve maneviyatına bağlı olan eski bir sitedir buna istinaden değerlerine sahip çıkması kaçınılmaz bir durum olması gerekir ben öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin...

Zira yakın zamanda bir adminimizi abimizi kaybetmiş bulunmaktayız 40 gün geçmeden resminin ana sayfadan kaldırılmasına hadi normal diyelim ! ancak yüreklerimizdeki acı ne tez geçti ? 40 gün beklemeden 16. günde hristiyan kutlamalarında noel babalarının taktığı hiristiyan şapkası (simgesi) TÜRK HACK TEAM simgesinin başına nasıl geçirilipte paylaşılabiliyor anlamış değilim... Sizlerle birlikte yıllarca burada Adminlik yapmış bir adamı henüz 16 gün önce kaybetmişken ne noeli ne yılbaşısı kardeşim ? ...

Benim bu paylaşımım da bir yanlışım varsa af ola ancak eğer siz THT üst düzey yöneticilerinde bir yanlış varsa lütfen düzeltin saygılar.

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Noel 25 aralıkta kutlanır
Bizim kutladığımız 2018'in gelişi.. Hristiyan coğrafyasıyla bir alakası yok yani dostum genel kültür

Ccag

Yeni üye
9 Ara 2017
36
0
TANRIDAĞI
Kaybettiklerimiz Hep Bizlerle Kalacaktır Ama Önümüze Bakmak Zorundayız Geçmişle Yaşanmaz Önüne Bakarsan Geleceğini Düşünürsen Güçlü olursun bence gereksiz bir eleştiri
İyi Günler

Era mpera

Yeni üye
30 Eyl 2017
27
0
Mersin
Kaybettiklerimiz Hep Bizlerle Kalacaktır Ama Önümüze Bakmak Zorundayız Geçmişle Yaşanmaz Önüne Bakarsan Geleceğini Düşünürsen Güçlü olursun bence gereksiz bir eleştiri
İyi Günler

Aksini söylemedim hocam değerden bahsettim maneviyat'dan bahsettim. Tabi ki önümüze bakacağız ancak herşeyin bir yeri zamanı olduğu gibi bununda olsa ki var neden vazgeçiliyor.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Şapka olmamış gerçekten..Madem ki yeni yılın gelişini kutluyoruz.Örf, adet ve kültürlerimizi ezmeden yapalım.Noel şapkası kaldırılması iyi olacak.:)

Era mpera

Yeni üye
30 Eyl 2017
27
0
Mersin
Noel 25 aralıkta kutlanır
Bizim kutladığımız 2018'in gelişi.. Hristiyan coğrafyasıyla bir alakası yok yani dostum genel kültür

Hiç bir müslüman türk evladı hristiyanları taklit etmemeli Peygamber efendimizin sözünü hatırlatmamı istermisin şapkaya bak biraz düşün lütfen rica ediyorum.

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
20
nereye
Biz noel kutlamıyoruz yeni yılı 2018 senesine girişimizi kutluyoruz.Evet 16 gün önce adminimiz vefat etti benimde 56 gün önce amcam silahlı saldırı sonucu vefat etti herkes acısını içinde yaşıyor ama onlar bizi üzgün girse onlarda üzülür.Yani kısaca herkes acısını içinde yaşar,ama bazen başkalarını üzmemek için içimize atarız

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'
Genç Arkadaşın özgür iradesiyle yapmış olduğu eleştirinin sadece Şapka kısmına
Katılıyorum :)
Grafik tasarım ekibimiz daha faklı bir tararım ekleyebilirler sanırım Buradan herkezin yeni yılını sağlık mutluluk huzur dolu geçirmesi dileklerimle kutlarım iyi forumlar diliyorum :)

Ccag

Yeni üye
9 Ara 2017
36
0
TANRIDAĞI
Bence Küçük bir sembole takılmanız yanlış şuan kullandığınız bilgisayarı interneti bulanlarda hristiyan , yahudi veya başka dinlere mensup insanlar birşeyi dinleştirmek gereksiz . Türk milletinin kutladığı yeni yıl Bencede Noel Baba yerine Ayaz Ata kullanılsa daha hoş olur ama dünya çapında olan bir sembol

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Hiç bir müslüman türk evladı hristiyanları taklit etmemeli Peygamber efendimizin sözünü hatırlatmamı istermisin şapkaya bak biraz düşün lütfen rica ediyorum.

Noel şapkası yılbaşının kalıplaşmış simgesidir, hristiyan alemi ile bir ilgisi yoktur dostum üstelik "Müslüman Türk Evladı" demişsin, müslüman olmayan Türkler'de mevcut,
Bilge Kağan, Atilla, Mete Han müslüman mıydı ? Yanlış düşünüyorsun bence

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Şapka olmamış gerçekten..Madem ki yeni yılın gelişini kutluyoruz.Örf, adet ve kültürlerimizi ezmeden yapalım.Noel şapkası kaldırılması iyi olacak.:)

2017.png

Forumun 2017 yılbaşı için yaptığı banner;

Era mpera

Yeni üye
30 Eyl 2017
27
0
Mersin
Biz noel kutlamıyoruz yeni yılı 2018 senesine girişimizi kutluyoruz.Evet 16 gün önce adminimiz vefat etti benimde 56 gün önce amcam silahlı saldırı sonucu vefat etti herkes acısını içinde yaşıyor ama onlar bizi üzgün girse onlarda üzülür.Yani kısaca herkes acısını içinde yaşar,ama bazen başkalarını üzmemek için içimize atarız

Acı ve hüznü yaşayacağız ancak bunun bir edebi adabı var başın sağolsun Allah geride kalanlara sabırlar versin Allah rahmet eylesin amcana.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Seninle hemfikirim.. Grafiker de kötü amaçla yapmış olamaz tabi ki, ama o şapka kaldırılsa hoş ve daha uygun olur.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Noel ile yılbaşı farklı evet ama gene de TÜRKLERİN örf adet geleneklerinde yılbaşı kutlaması, noel şapkası gibi saçma sapan unsurlar yoktur, ne kadar anlatsam da bazılarınız hala devam edeceksiniz ama neyse..

Era mpera

Yeni üye
30 Eyl 2017
27
0
Mersin
Noel şapkası yılbaşının kalıplaşmış simgesidir, hristiyan alemi ile bir ilgisi yoktur dostum üstelik "Müslüman Türk Evladı" demişsin, müslüman olmayan Türkler'de mevcut,
Bilge Kağan, Atilla, Mete Han müslüman mıydı ? Yanlış düşünüyorsun bence

Sana birşey demiyorum artık işi Bilge hana kadar götürdün ya bravo :)

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Evet başlıkta da belirtiğim gibi tamamen dostane bir eleştiri yapmak istiyorum. Türk Hack Team Türk örf ve adetlerine değer ve maneviyatına bağlı olan eski bir sitedir buna istinaden değerlerine sahip çıkması kaçınılmaz bir durum olması gerekir ben öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin...

Zira yakın zamanda bir adminimizi abimizi kaybetmiş bulunmaktayız 40 gün geçmeden resminin ana sayfadan kaldırılmasına hadi normal diyelim ! ancak yüreklerimizdeki acı ne tez geçti ? 40 gün beklemeden 16. günde hristiyan kutlamalarında noel babalarının taktığı hiristiyan şapkası (simgesi) TÜRK HACK TEAM simgesinin başına nasıl geçirilipte paylaşılabiliyor anlamış değilim... Sizlerle birlikte yıllarca burada Adminlik yapmış bir adamı henüz 16 gün önce kaybetmişken ne noeli ne yılbaşısı kardeşim ? ...

Benim bu paylaşımım da bir yanlışım varsa af ola ancak eğer siz THT üst düzey yöneticilerinde bir yanlış varsa lütfen düzeltin saygılar.

Şu bannera bir bak. HOŞGELDİN 2018 den başka birşey yazıyor mu ? Gidip noel kutlu olsun diye 1 konu gördün mü ? hayır yok. Evet solo abiyi kaybettin. Biz hala üzüntüsünü yaşıyoruz. "NE NOELİ NE YILBAŞISI" demişin. Biz noeli değil yeni yılı karşılıyoruz buruk bir şekilde hepsi. Abuk subuk konuşma.

PO8rZb.png

Hangi hrsitiyan şapkası ayrıca ??

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.