Tİbetin en güçlü adamı ve itemleri

St-Wampire

Üye
5 Eki 2007
165
4
KUWAIT guildindeki adamlardan farkı yok...Ben böle 100 küsür char gordum...GM den parayla sun alıolar...

KsKLee

Katılımcı Üye
KUWAIT guildindeki adamlardan farkı yok...Ben böle 100 küsür char gordum...GM den parayla sun alıolar...

Arkadaşım yalnış biliyorsun.. GM den parayla bişey almıyorlar.. GM ler hiç birşey yapıp satamaz sadece oyunun düzenini sağlarlar.. Bu sunları çıkan kişilerden oyun parası veya reel parayla alıyorlar.. Yani GM işe karışmıyo. :D

tavuk89

Yeni üye
20 May 2007
1
0
bunun gibi bir sürü çar gördüm diyorsunuz yaw sizin böle itemleriniz oldumu hiç??(benim hiç sun 8D itemim olmadı şahsen :D) süper olmuş kardeş emeğine sağlık.sun +9 da boru değil hani :D bide blade :D daha ne olsun.... emeğine sağlık tekrardan

ALmoRa

Üye
16 Tem 2007
123
0
adam bu itemlerle gezio bi uniq killi yok ama itemler allahına kadar :) yatmaz bu herif valla

byyucel

Yeni üye
3 May 2007
18
0
süper kardeş persia türk arkadaşlar var rev6 dan bakmak isteyen ozgurkuzey ilk türk güçlü adam bu adamda 7 vs 1 yaptı yatmadı adam yatmıyor yaw!

maddix

Yeni üye
30 Eki 2007
32
0
Texas
bunlar hiç bişi değil _Wazzup_ guildinde böle adam cok Xian NOT_TO_BE var adam full sun silah sun+9 bow fakat adam noob :) 80 lw dagger adam onu kesiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.