Tıkladığı her şeyi çal!

pylaxn

Üye
2 Şub 2022
192
3
84
Herkese Merhabalar Ben Pylaxn bugün sizlere kişinin tıkladığı herşeyi çalma Konusunu Gösterdim eksiksiz yaparsanız kesin çözüm alabilirsiniz. Şimdiden Kolay Gelsin.

Bu uygulama bu konuda en iyisi . Daha iyisini bulan gelsin isteğini yapsın ... Boş işler ve şakalar için kullanarak insanları uyanık hale getirmeyin . Kimse bilmesin🙂 Google Play linki :

play.google.com

LokiBoard - Android Keylogger - Apps on Google Play

LokiBoard Keyboard

Uygulamayı indirin 1.3mb zaten okyanusta 1 damla su gibi . Anroid sürümü 4.4 ve sonrası

Bu klavyeyi etkinleştirin .

Boşluk tuşuna basılı tutarak klavye değiştirmeyi herkes biliyordur zaten . Tuzağa düşüreceğiniz zaman bunu etkinleştirin . Normal klavyeniz buymuş gibi veya bunu beğeniyormuş gibi davranın . İsterseniz bu uygulamayı izleyerek daha iyi sm çekersiniz .

Key Logs bölümünde düşeceği yer yazıyor .

TERCİHLER , GELİŞMİŞ , GÖRÜNÜM VE DÜZENLER gibi bölümleri kendi zevkinize veya kurbana göre ayarlamanız gerek . Ben tuşa basıldığında titrek ve ses çıkar gibi şeyleri kapattım . Ayrık rakam satırını göster i açtım . Klavye yüksekliği ve rengi de ayarladım(onlar da size bağlı)

Dil değiştirme tuşunu gizlerseniz daha iyi olur .

Virus TOTAL linki : VirusTotal

DarkWOLF0

Üye
19 Ağu 2021
74
21
19
Herkese Merhabalar Ben Pylaxn bugün sizlere kişinin tıkladığı herşeyi çalma Konusunu Gösterdim eksiksiz yaparsanız kesin çözüm alabilirsiniz. Şimdiden Kolay Gelsin.

Bu uygulama bu konuda en iyisi . Daha iyisini bulan gelsin isteğini yapsın ... Boş işler ve şakalar için kullanarak insanları uyanık hale getirmeyin . Kimse bilmesin🙂 Google Play linki :

play.google.com

LokiBoard - Android Keylogger - Apps on Google Play

LokiBoard Keyboard

Uygulamayı indirin 1.3mb zaten okyanusta 1 damla su gibi . Anroid sürümü 4.4 ve sonrası

Bu klavyeyi etkinleştirin .

Boşluk tuşuna basılı tutarak klavye değiştirmeyi herkes biliyordur zaten . Tuzağa düşüreceğiniz zaman bunu etkinleştirin . Normal klavyeniz buymuş gibi veya bunu beğeniyormuş gibi davranın . İsterseniz bu uygulamayı izleyerek daha iyi sm çekersiniz .

Key Logs bölümünde düşeceği yer yazıyor .

TERCİHLER , GELİŞMİŞ , GÖRÜNÜM VE DÜZENLER gibi bölümleri kendi zevkinize veya kurbana göre ayarlamanız gerek . Ben tuşa basıldığında titrek ve ses çıkar gibi şeyleri kapattım . Ayrık rakam satırını göster i açtım . Klavye yüksekliği ve rengi de ayarladım(onlar da size bağlı)

Dil değiştirme tuşunu gizlerseniz daha iyi olur .

Virus TOTAL linki : VirusTotal
Eline Sağlık

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,148
24
362
tıkladıklarını nereye kaydediyor mesela e posta felan girsek oraya otamatik iletiyor mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.