Tiktok'tan Yeni Reklam Politikası

BörüHan

Basın&Medya Ekibi
13 Ocak 2018
915
30
TuranEller
TikTok yeni reklam politikasını devreye sokuyorTiktok kişiselleştirilmiş reklamı zorunlu hale getirecek ve bu sayede kullanıcılar istesin veya istemesin ilgilenilen içeriğin türüne göre reklam alacak.

Uygulama içerisindeki etkinliklere göre reklam sunulup sunulmayacağına dair seçme olanağı sunan bir ayar var.Ancak bu ayar 15 Nisan'a kadar kullanılabilir olacak.Bu tarihten sonra yeni özellik devreye girecek.Tiktok sözcüsünden gelen açıklamada;

Kullanıcıların gizliliğine saygı göstermeye devam edileceğini, veri gizliliği uygulamaları konusunda daha şeffaf olunacağını ve güvenlik merkezindeki tercihleri anlamamıza yardımcı olmaya devam edileceklerini belirtti.

Kullanıcılar bu reklamların farklı web sitelerinden
alınan verilere göre kişiselleştirilip kişiselleştirilmediğinide kontrol edebilecek.

 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.