Tiktok'tan YouTube'a Ait İki Yeni Özellik!

kurtdereli1

Basın&Medya Ekibi
19 Tem 2020
1,024
23
12
-Türkistan-
Tiktok, Youtube'un sıklıkla kullanılan iki adet özellik gelecek.Tiktok'a, Youtube'a ait olan iki farklı yenilik gelecek. Video sahibi tıpkı Youtube'daki gibi oynatma listesi oluşturup videolarının uyumlu olmasını sağlayacak. Oynatma listesinin içindeki videoları silebilmemiz için ayarlardan gizliliği özel olarak ayarlamamız gerekecek.

Platforma gelecek ikinci yenilik ise ihtiyacımıza en çok yarayan altyazı yeniliği olacak. Altyazı özelliği ise bildiğimiz gibi tam olarak iyi çevirmesede, şarkılarda ve yabancı dil videoları daha rahat anlayabilmemiz için kullansakta, bu özellik en çokta işitme engelli kullanıcıların işine yarayacak.Bu iki özellik, kullanıcıların oldukça işine yarayacak ve bu özellik oldukça ilgi görmüş durumda.


 
27 Şub 2021
179
0
MİAMİ/ASTRAL
Elinize Sağlık.

MhN1ND.jpg
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.