Tipe bak imana gel:)

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
resul20054ydme2.jpg

Adamın sözleri tam kopuk yaaa

Yılmadım; sürekli çalışıp çabaladım. Geldiğim yerleri unutmadım ben; bu işe başlarken üzerimde olan kıyefete hiç ihanet etmedim. Hala aynı şeyleri giyerim
Çok çalıştım çabaladım* babama ineklerini sattırdım* emeklerim sonuç verdi Türkiye'de bir döneme damgamı vurdum. "Nazlı yarım Haber Salmış" isimli albümüm milyonların sattı. Kızların bir numaraları gözdesi oldum. Nazlı yarim haber salmış gel diyeeeeeeeeee
Gideceğim ellerim boş olmuyorrr* olmuyoooor *olmuyorrrrrrrr..
biggrin.gif

resulomersoyerpk9.jpg

kod7

Yeni üye
25 Eyl 2006
5
0
Bilirim ben bu adamı haklı söylemiş hala beyaz gömlekle dolaşıyor

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
arkadaşlar adamı makaraya doluyosunuz iyi güzelde o adamın çocukluk döneminde emrah gibi ufak çocuklarda vardı.O dönemin insanlarının beğenmesi normal.O dönemdeki bi insana sorun bakalım şu anki Moda ya göre giyinen bi adamı oda söylediğimizn aksini söylicektir.

onur_12

Katılımcı Üye
14 Tem 2007
786
7
kardeş admın tipiyle niye dalga geçiyon ki allah vergisi sende öyle olabilirdin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.