Transcend yeni USB bellek modeli JetFlash T3S'yi duyurdu

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
transcendjetflasht3s00_dh_fx57.jpg


Depolama sürücüleri alanında yeni model duyurularına devam eden Transcend, USB belleklerine yeni bir model daha ekledi. JetFlash T3S isimli USB 2.0 bellek, 29.35 x 12.3 x 3.05 mm boyutlarındaki kompakt yapısı ile dikkat çekerken, bu boyutlara inilebilmek için COB (Chip-on-Board) üretim teknolojisinin kullanıldığı ifade ediliyor.

Kapaksız tasarıma sahip olan ancak diğer taraftan katlanabilir yapısı ile bağlantıyı gerçekleştiren kafanın zarar görmesini engelleyen sürücü, Çinko alaşımlı güçlü bir gövde yapısına ve çelik koruma plakasına sahip. Toza, darveye ve suya dayanıklı olan JetFlash T3S ilk etapta üç farklı kapasite seçeneği ile geliyor ki detayları şu şekilde sıralaybiliriz;

- 4GB / 15 MB/sn (okuma) - 4 MB/sn (yazma) / 9.90 Avro
- 8GB / 15 MB/sn (okuma) - 5 MB/sn (yazma) / 14.90 Avro
- 16GB / 18 MB/sn (okuma) - 5 MB/sn (yazma) / 24.90 Avro

Transcend, JetFlash T3S belleğini ömür boyu garanti ile pazara sunuyor.


transcendjetflasht3s01_dh_fx57.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.