TRKY-DnsAyar 2 0 7 türkçe ücretsiz küçük ve çok faydalı

erdem28

Kıdemli Üye
28 Eyl 2007
2,663
44
İSTANBUL
TRKY-DnsAyar
Sürüm : 2.0.7 Boyut : 502 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Türkçe


25326.gif
sp.gifTanıtım:
TRKY-DnsAyar kurulduğu andan başlayarak çalıştığı süre zarfında; TTNet ve Türkiye genelindeki diğer internet servis sağlayıcıları tarafından işletilen dns sunucularından iyi durumda olanlar arasından hazırlanılan listeden size en uygun olanını seçerek, en iyi performansı alacağınız dns sunucusunu kullanmanızı sağlar.

Bu yeni sürümde bir önceki sürümde aksayan noktaların düzeltildiği ve dns sunucusu seçme rutinlerinin iyileştirildiği belirtiliyor.

Üreticinin açıklaması:

TRKY-DnsAyar, kendi türündeki ilk ve tek programdır.
TRKY-DnsAyar'ın boyutu küçük, sağladığı fayda büyüktür.
TRKY-DnsAyar, TTnet alan adı sunucularındaki yapılandırma problemlerini bypass ederek size mümkün olan en hızlı internet deneyimini yaşatmak için hazırlanmıştır.
TRKY-DnsAyar, bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren periyodik olarak en iyi performansı alabileceğiniz alan adı sunucusunu sizin için bulur ve ayarlar.
TRKY-DnsAyar, kullanıcı dostu arayüzüyle sizi yaptığı işlemlerden haberdar eder.
TRKY-DnsAyar, hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmadan çalışabilecek şekilde programlanmıştır. Yine de size, programın çalışmasını kendinize göre uyarlayabilmeniz için, seçenekler sunar.

internet performansını artırır ve yasaklı sitelere girmenizi sağlar gerçi asıl amacı o değil ama neyse
https://tik.lat/msvo7
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.