trojanlı virüslü site nasıl yapılır?

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
137
merhaba tht üyeleri,
şimdi hosting domain filan alıp da site yapmasını biliyorum yada site kodlamasını ama Trojanlı veya Virüslü site nasıl yapılır? bunla ilgili kaynak bulamadım.
Trojanlı veya Virüslü site nasıl yapılır? ile ilgili örnek kod, kaynakça gibi site veya yerler varsa atarsanız sevinirim.
şimdiden TŞK :D :D :D

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Trojanlı siteyi ilk defa sizden duydum nedir tam oalrak bildiğimiz trojan virüsünü site haline mi çevirmişler yoksa trojan dosyası paylaşılan bir site mi ?

bopcd2a.gif

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
merhaba tht üyeleri,
şimdi hosting domain filan alıp da site yapmasını biliyorum yada site kodlamasını ama Trojanlı veya Virüslü site nasıl yapılır? bunla ilgili kaynak bulamadım.
Trojanlı veya Virüslü site nasıl yapılır? ile ilgili örnek kod, kaynakça gibi site veya yerler varsa atarsanız sevinirim.
bunu u şkilde yapa bilirsin sitenin indexine otamatik indirme komut koyarsın ona da bir trojen dosyası ya da resmi eklersin sonra kişi siteye girer girmez dosya ciyaza iner ve amacına ulaşmış olursun

4 May 2021
110
23
</>
merhaba tht üyeleri,
yani diosunuzki oto runner gibi siteyi açtığında trojan devreye girsin size bilgileri gelsin diosanız...

böle bir şey yapmak pek mümkün olabilceğini sanmıyorum en fazla oto runner yapabilirsiniz buda siteyi açtığında programı oto indirip oto açması bu mümkündür ama... bilgisayarında bir antivirüs varsa ve o dosya crypterlı deilse direk tehditler bulundu yazısı gelir

trojanlı site yapmak zor işdir ve direk kodlarını almak istiyorsanız 1000 tl yi gözden çıkarcaksınız

zaten bunun için tarayıcılar koruma mekanizmaları var kurbana yedirmek oldukça zor olucaktır

bunun yerine exe yi direk crpyter üzerinde çalışırsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
merhaba tht üyeleri,
bunlar bilmiyorlar hocam bende onun üstünde çalışıyorum ve yaklaşık 2 senedir gmail çalmaya hacklemeye çalışıyorum. onlar bilmiyorlar ama ben biliyorum ama ilerlemem için profil açıklamamı oku ve sana kullanıcağın şeye bağlı olarak veririm

LeHunter

Üye
21 Eyl 2021
88
24
26
Turkiye
Tarayici aciklarini kullanabilirsen siteye giren kisinin makinasinda islem yapman mumkun ama siten kisa sure icinde etiketlenir ve domain sirketi siteye askiya alir ama bir kullanimlik icin yapmak istersen local server acip ngrok kullanarak yapabilirsin bu sayede hem exploit ifsa olmaz

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
796
754
Tien-Şan
Merhabalar ;

Trojanlı site diye bir terim vs yoktur şu şekilde yapabilirsiniz sitenizde indirme yapılacak araçlar paylaşırsınız örneğin Call Of Duty Hile dosyası paylaşımı yaparsınız onun öncesinde ise kali linux üzerinden metasploit framework kullanıp içerisine bir payload ekleyip bir exe formatına getirebilirsiniz onu da siteye yükleyip insanların indirmesini sağlayabilirsin ama burada gene sitenin güvenilirliğini ispatlaman lazım bir neyi sosyal mühendislik yapmak zorunda olacaksın diye düşünüyorum bu senaryoyu kendne göre kurup hedefe uygun exploit ve payloadlar üreterek gerçekleştirebilirsin.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.