TSK Kurtuluş Savaşı Görüntüleri, Belgesel

sel_1357

Yeni üye
3 Ağu 2007
2
0
ben bu topraklarda yürürken biliyorumki,topragın altında da biz varız,üstündede biz varız....başkasına yar olmaz,vatan olmaz,mezar olursada rahat uyunmaz.

sel_1357

Yeni üye
3 Ağu 2007
2
0
hepinizin eline saglık,yeni girdim,çok güzel bi site.insan kendini dostlarıyla hissediyor.

kArAli

Yeni üye
3 Ağu 2007
3
0
arkadaslar ben cok merak ediyorum ama olmuyo sayfa acilmiyo varsa elinde olan yukleyip bi link verse indirsek mumkunmu acaba..paylasim icin saol arkadasim..mumkunse arkadaslar yuklyin heleki bazi arkadaslar arsivlik demis kesin benimde sahip olmam gerek lutfen ilgilenin cok mutlu olurum saygilar..

kArAli

Yeni üye
3 Ağu 2007
3
0
arkadaslar tamam gerek kalmadi ilginiz icin saolun bi kac kere daha denedim nasil olduysa birden cikti savledim cok sukur...paylasim icin saol arkadasim tekrardan..

erman_ylz

Yeni üye
5 Eki 2007
15
0
bizler bu şekilde vatanı savunduk ve kazandık şimdiki nesil onların tırnağı olamaz.

..... paylaşımın için sağol....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.