TT Koxp Knight Online Koxp 2046 yeni version

fuse1

Üye
17 Eki 2014
204
0
TT Koxp Knight Online Koxp 2046 yeni version

TPT ve Hapis Fixlendi, Xigncode Güncellemesi Yapıldı ve Stabil Hale Getirildi.

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz !

78Qgdv.jpg

Oto partye alma vb. sistemler düzeltildi

Komut sistemi düzeltildi 44,fr vb..

Mage basic skilleri hata verdiriyordu düzelttim

Hızlı dc sorunu için çözüm üretmeye çalıştım

KoxpTT Bir süre sonra beyaz geliyordu onu halletmeye çalıştım.

NOT: Merhaba arkadaşlar virüs gibi gözüken şeyler hakkında belirteyim durduk yerde oldu düzeltemedim antivirüsler güncelledikce vb6 yı hiçe sayıyor artık !..

Bu zamana kadar gerçekten benden şaşmayıp bana güvenenlere teşekkür ederim onlar bana yeter çamur atanlar olmasada olur !

İNDİR-DOWNLOAD:

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.