Çözüldü TTNET borcdan kapanan interneti acma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PatronBey

Üye
9 Haz 2016
65
0
beyler daha aylığı almadım ta ayın başında odüycem faturayı şimdi nasıl acıcam interneti odemeden 500kb olsa bile yeter yokmu giren vpn filan para varda hepsi borc harca pederin borcları benim borclar :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

BLUEWHALE

Üye
1 Mar 2019
179
0
Ƭ☪
Hocam öyle insafsız olmuş ki insanlar hiçbir yolu yok..
Adminere söylemiştim bir proje başlatmamız gerektiğini çok iyi bi yöntem bulmuştum herkes para kazanabilicekti...
Ama izin vermediler ve forumda maddi yardım istiyen çoğalmaya başladı böyle.
Hocam size yardım edecek kişiler illegal kişilerdir.
ICQ dan fln bulabilirsiniz ama tokat yemeden çıkamazsınız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HackManTurk

Katılımcı Üye
20 May 2016
414
0
C:/
Bi ara ben böyle bişey yapmıştım hala oluyomu bilmiyorum konularıma bak dene istersen artik turktelekom kullanmadigim icin bilgim yok hala aktifmi bilmiyorum

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Merhaba öyle birşey mümkün değildir.Sunucudan verildiği için internetiniz direkt olarak sunucuda kesilmiştir ancak sunucuya girmeniz gerekir sunucuya da girerseniz zaten size ömür boyu bedava internet verirler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.