Tükendim sana...

Elenor

Yeni üye
23 Eyl 2006
16
0
Kuşadası
Bir tavşan kadar ürkekti yüreğin
Kabaran deniz dalgaları gibi coşkulu
Ki aydınlandı yarı karanlık oda
Nemli teninde canlandı
Parmak uçlarımın ölü dokusu
Dudaklarından içtim kevser şarabını
Sen seni keşfetmenin hazzını tattırdın
Bana ben olduğumu bir sen anlattın
Ve sen imzaladın bedenime
Yüreğindeki sevgiyi bedeninle..

Karanfil kokulu terini içtim
Ceylan derisi yumuşak teninden
Kasıklarında duydum kalp atışlarını
Sen ısıttın o soğuk yatağı
Bir sen yaktın ateşinle
Buzdan soğuk bu donuk bedenimi
Yangınımı söndürmek yerine
Yalnız sen körükledin ateşimi
Ve bir sen yaktın yüreğimi..

Söylerken "herşeyimle herşeyin olabileceğimi...
m.s

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Ohh adamların sewgilisi war yazıyolar biz yazsak neyey yarar..

Bende bundan sona Doğa şiirleri yaziim lirik şiir mi oluyodu onlar :!? :yaho1:yaho1:yaho1

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
pastoral epik lirik var ama hangisi hangisine girer yorum yok 3333 biz yazsak yassak şunu yazarız
bir yarim olsun isterdim
gözleri yeşil
bir yarim olsun isterdim
gül yüzü gülen
ben sevmek sevmek isterdim :):):):):) bize bitek bu gider biz ki acıların çocuğuyuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
şiirin kimin olduğu bilinmio tatlı_bela haluk levent in bir şarkısı küçük bir araştırma yaptım :) haluk levent telif hakkını almış ama şiirin gerçek yazarı bilinmio ama hoş bi şiir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.