Tüm Antiviruslerın En son Sürümleri

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
Aşagıda sizler için antı vıruslerın download lınklerını verıcem bunların ıcınde encok kullanılan nod32 'den awast kaspersky ve encok tanınmıs.antı vıruslerın download lınklerınden en son gelıstırlmıs versıonunu pc nıze ındırebılrsınz. Lınkler AntıV. fırmalarının kendı yasal sıtelernden oldugu ıncn vıruslu dosya ındrme ıhtımalınız de yok.

^^^^ (TOPLAM 31 ANTİ ,VİR)^^^^

Program AdıKısa Açıklama
Program İndirme AdresiFirma Web Adresi
ZoneAlarmBilgisayar’ınızı hacker, virus ve worm gibi tehditlere karşı korur. ZoneAlarm @ download.com http://www.zonelabs
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.