Tüm dünya TSK'dan niçin korkuyor??

emre163

Üye
11 Kas 2006
120
0
uzundu ama sonuna kadar okudum türk olmak ne kadar güzel bişi ordumuzla türklüğümle vatanımla gurur duyuyorum....

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
Ben ülkemi Seven Ve Hayrani Olan Bir Vatandasim Ama Gerçekcilikten Uzak Hiç Birsey Benim Ilgimi çekmiyor .suan Kara Savaslari Dünya Gündeminde Degil Soguk Savas Diye Bir Olay Var Ayrica Türkiyenin ürettigi Bütün F16 Larin Elektronik Sisteminn Amerikan Firmalari Tarafindan Yapildigini Biliyormuydunuz. Yani Bu Su Anlama Geliyor Herhangi Bir Savasta Amerikanin Bizim Bütün Uçaklarimizi Düserecegi Gerçegi Yada Sundan Bahsedeyim.zamaninda Yapilan Kan Bagislarindaki Kan örneklerinin Amerikaa Tarafindan Incelendigi Ve Ilerdeki Muhtemel Bir Savasa Karsi Türkiyeye Karsi Biyolojik Silahlar üretildigi.yada Bunun Gibi Bir Sürü Sey Ben Artik Avunmaktan Ve Avutulmaktan Biktim. Ben Türküm Ve Bu ülke Için Yasiyorum Lafla Degil Sözle Degil Kanimla Mücadele Vermeye Hazirim Bence Bu Tür Seylerle Avunmak Yerine Biraz Daha Aktif Olmaliyiz Kara Ordusu Devri Kapanmistir Bizde Buna Göre önlemlerimizi Alip Ilerdeki Türk Genöliğine Dogru Bir ülke Birakmaliyiz Yoksa Bunun Hesabini Kimseye Veremeyiz.

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Tebrik Ederim Yanlız Şunuda Unutmamak Gerekir Ki Türkiyenin Bizim Görmediğimiz Başka Bir Yüzü daha Var Şu An Yeryüzünde Görülmeyen Teknolojiler Var Türkiyenin de Kendini Savunmak Ve Savaş Teknolojilerini Geliştirmek İçin Gizli Tesislere Sahip Olduğunu Biliyoruz Ve Elbette seninde Dediğin Gibi Türkiye Milleti 1 Karış Toprağı İçin Canını Feda Etmeye HAzır Bir Millet

TURK_AY

Üye
8 Nis 2007
163
1
çok Güzel Bir Paylaşim Daha Bende Böyle Güzel şeyler Ariyordum...

Teşekkür ü Hak Edion..

murat4

Yeni üye
21 Mar 2007
4
0
saolasın arkadaşım uzun ama güzel bir paylaşım

Arkadaşlar uzun yazı okumakta neden tereddüt ediyoruz. Asıl tereddüt edilmesi gereken şey az okumaktır. Okumanın faydaları saymakla bitmez. Bunu ihtiyarladığınızda daha iyi anlayacaksınız. Okumak herşeyden önce beyni zinde tutar. Alzaimer gibi hastalıklardan korur. Lütfen okuyalım ve okutalım.

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
Tebrik Ederim Yanlız Şunuda Unutmamak Gerekir Ki Türkiyenin Bizim Görmediğimiz Başka Bir Yüzü daha Var Şu An Yeryüzünde Görülmeyen Teknolojiler Var Türkiyenin de Kendini Savunmak Ve Savaş Teknolojilerini Geliştirmek İçin Gizli Tesislere Sahip Olduğunu Biliyoruz Ve Elbette seninde Dediğin Gibi Türkiye Milleti 1 Karış Toprağı İçin Canını Feda Etmeye HAzır Bir Millet

türkiye siyasetini ve türkiyeyi çok iyi tanıyorum ve neler olup biitgini çok çok iyi biliyorum.Bence bu kadar emin konusma.Suan hi olmadıgımız kadar tehlikedeyiz.Bence bos degil dolu olmalıyız.heleki önce uyumaktan vazgeçip uyutanlara karsı dimdik durmalıyız.çünkü sonra hesabını vermeyecegimiz seylere katanmak zorunda kalırız.

bu konu hakkında daha fazla muhabbet etmeycegim çünkü bildigim seyleri bir daha tartısmak istemiyorum

xhacking

Üye
1 Tem 2007
59
0
bayılıorum bu bordo berelilere benim duyduğum bir bilgiye görede 1 bordo bereli 7 komando ile basa çıkabiliyormus tesekkürler bilgiler için saolasın

eflatun

Uzman üye
19 Mar 2007
1,741
7
Öyle Güzel B'Yerden :)
evet bizleri gururlandıran bir paylaşım teşekkür ederim her şeyden önce. tutankamon kardeşim herşeyden önce tabiki isnisnalara gelince onlarda eminimki bu vatan ugruna seve seve gidiyorlar :) ama bu vatanı korumamızdaki asıl gaye namus ve aile şerefi vatan sevgisi biz ler giderken arkamızdaki bıraktıgımız sevdiklerimiz için gözü yaşlı gideriz birdaha onları görememe ihtimaline karşı saygılarımla kardeş hayırlı seyirler...

gorkemuslu

Yeni üye
4 Tem 2007
10
0
gercekten gurur verici biz bu işe yuregimizi koyuyoruz digerlerinden farkımız bu. sagolasın arkadasım.

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
benim anlatacağım bir o kadar daha hikayem wardır arkadaşlar.. gerçi bu bordo bereli hikayeleri bitmez mükemmel bir hayatları war.. öyle olmak için kafayı yemek gerekir o kadar söylüyorum gelin arkadaşın yazdıklarına...

salih2304

Üye
23 Haz 2007
131
1
Eskişehir
niye korkaralar biliyormusunuz kardeşlerim biz türkler ölümden korkmayız da ondan.biz müslümanlar için hayat ölünce başlar öyle değilmi,yaşasın ordum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.