Tüm Dünya'ya Sesleniyorum................

ormancı_74

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
273
1
Karadeniz
buradan hatırlatma yapmak istiyorum........
Türk Ulusu olarak birlik ve beraberlik içinde olmalıyız Millet olarak....Görüyorsunuz filistin i ırak ı.....
oradaki millete yaptıkları eziyet ve işkenceleri....bizleri de bu hallere sokmak istiyolar.....ama biz farklıyız........biz Fatih Sultan Mehmet,Kanuni Sultan Süleyman,Genç Osman,Atatürk.............. ve ismini sayamadığım daha nice yiğitlerin torunlarıyız........bizler karanlığın üstüne güneş gibi doğan Türk'leriz....bizleri bölemeyecekler........bizleri bu halllere sokamayaklar............onların planlarını bozan,düşünüp de işlerine gelmeyen tek bir sebep var....Sebep;
Çünki bizler Çılgın Türk'leriz......................
biz istesek tüm dünya ya yeteriz be........şanlı tarihimiz hep bunu gösterir bizlere......eğer eğer Türk Devleti başı eğik gezecekse koyver bütün dünya saldırsın.....alayı gelsin......
hepsine yeteriz..........
Çünki bizler Çılgın Türk'leriz......................
medeni yada medeniyetsiz dünya üzerinde ne kadar Millet varsa.........benim Vatan'ımın toprağına göz dikenlerin alayına duyrulur..............

326030D24B574435879CDA113BF9CFAD.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.