tünelin sonundaki ışık

beresibordo

Yeni üye
18 Haz 2010
43
0
arkadaşlar ben bu konuyu başka forumlardada açtım
ben vatanını seven bir kürt olarak son bir aydır gelişen olaylar nedeniyle bu yazıyı yazma gereği duydum

son bir aydır dünyanın konuştuğu güçlü TÜRKİYE'min nasıl bir karanlığa ve bir toz bulutunun içine çekildiğini kör bir insan bile görür vaziyette.
bi düşünün mavi marmaraya yapılan saldırı? niçin bi tek TÜRK gemisi de diyerleri deyil? bundan öncede yardım gemileri gitmiş,kimisi geri dönderilmiş kimisi aramadan geçip silah yoksa serbest bırakılmıştır ve gazzeye ulaşmıştır

mantıklı bir insan düşündüğü zaman son bir aydır gelişen olayların birbiriyle bağlantılı olduğunu anlayabilir misal gemi baskını ve hataydaki saldırının zamanlaması

şu an israil ve amerika TÜRKİYE'ye karşı pkk yı kullanmakta yani TÜRKİYE'yi pkk ile susturmaya çalışımaktadır
yani bir amerikalı veya israilli için bu şu demektir :'sen israile ve amerikaya kafa tutarsın öylemi bak ben senin askerlerini nasıl öldürüyorum'

ve kırgızlar ile özbekler arasındaki çatışmanın TÜRKİYE'ye bir ders olsun amacı ile çıkarıldığı açık açık olmasada bulanık bir cam ardından öyle görünüyor

yani :'fazla konuşma (kırgız ve özbekleri gösterek) bak böyle olursun diyorlar'

vede bütün bunlar olurken ergenekon sanıklarının serbest kalması da çelişkili deyilmidir.

kısaca özet çıkaracak olursak , gemi baskını,onlarca şehidimiz,kırgız ve özbek savaşı vede ergenekon tahliyeleri türkiyenin elini ayağını bağlamaktan başka birşey değildir

esas garip olan ise , bütün dünyanın TÜKİYE'nin büyük bir devlet olma yolunda güçlendiğini kabul ettiği zamanda bu olayların gerçekleşmesidir

BEN ŞİMDİ DİYORUM Kİ
ZAMAN , KARANLIK VE TOZ BULUTLARIYLA DOLU TÜNELİN İÇİNE ÇEKİLMİŞ TÜRKİYE'MİN MİLLETİMİN KARANLIK TÜNELİN SONUNDAKİ IŞIĞA YÜRÜME ZAMANIDIR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.