🚌Türk Hack Team otobüsü 🚌

Yüzde kaç Güzel olmus

• 25

Oy: 5 8.9%
  • 50

Oy: 4 7.1%
  • 75

Oy: 22 39.3%
  • 100

Oy: 25 44.6%

• Kullanılan toplam oy
    56

S1berTurk

Yeni üye
8 Tem 2019
26
0
Merhaba dostlar Oyundaki bir otobüse
özel texture yaptım umarım hoşunuza gider
eksi ve artı yönlerini söyleyebilirsiniz

702gwl.png

T6w307.png

KNcnFH.png

PPjs80.png

BGgjHH.png

UTVF0F.png

tMsOTl.png

hjCzwu.png

Son düzenleme:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,689
552
Cevap: Türk Hack Team otobüsü

Eline sağlık, öndeki yazı renkli olmak yerine sade renk olabilir.

S1berTurk

Yeni üye
8 Tem 2019
26
0
Eline sağlık çok hoş olmuş , kullanmak isterim eğer hazırsa.

Yenisini ve daha iyisini yapıp Nasıl kullandığını paylaşacağım

Mükemmel olmuş eline emeğine sağlık.
Teşekkürler beğenmene sevindim :)

Gerçektende güzel olmuş ellerine sağlık.

Teşekkürler

Güzel bir çalışma eline sağlık :)
Teşekkürler

ωσитαѕ;9008965' Alıntı:
Ön Cam Kenarı Benim !!!!

Ellerinize Sağlık :)

Teşekkürler Birdaki Araçta ismini yazacagim

Siber Turk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
328
5
46
Güzel olmuş eline sağlık, bir an benmi yaptım bunu diye düşündüm , dikkatli bakınca aradaki farkı gördüm :)

demir2525

Yeni üye
23 Eki 2019
3
0
kardeşim emeğine sağlık çok güzel yapmışsın. bununla istanbul'da dolaşmak çok keyif verir :) inşallah forumu daha da büyük yerlerde görürüz o ayrı bir konu, fazla da dağıtmayalım. Kardeşim çok hoş ve naif gözüküyor ama dikkatimi çeken bir yer var plakayı "Ahmet" yerinde "THT" olarak düzeltirsen daha da hoş olur. :)

S1berTurk

Yeni üye
8 Tem 2019
26
0
Güzel olmuş eline sağlık, bir an benmi yaptım bunu diye düşündüm , dikkatli bakınca aradaki farkı gördüm :)
Nickini sevdim :D

kardeşim emeğine sağlık çok güzel yapmışsın. bununla istanbul'da dolaşmak çok keyif verir :) inşallah forumu daha da büyük yerlerde görürüz o ayrı bir konu, fazla da dağıtmayalım. Kardeşim çok hoş ve naif gözüküyor ama dikkatimi çeken bir yer var plakayı "Ahmet" yerinde "THT" olarak düzeltirsen daha da hoş olur. :)

Plaka oyundan Değiştirilebiliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.