📢 Türk Hack Team Telegram Kanalı

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,701
440
'
Cevap: ⭐⭐Türk Hack Team Telegram Kanalı⭐⭐

Sohbet kısmı Açık olsa daha iyi olmazmı ?

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
322

Ben takipteyim fakat HACKERTHT üstadıma katılıyorum sohbet kısmının açık olmasından yanayım her ihtimale karşı aktif modlarda aktif olursa sohbette bi sıkıntı çıkacağınıda zannetmiyorum.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,413
10

modlar aktif olacaksa eğer sohbetin açılmasını dilerim...

Takisik

Kıdemli Üye
28 Haz 2015
2,704
2
taki.php

Sohbet kısmı Açık olsa daha iyi olmazmı ?

Ben takipteyim fakat HACKERTHT üstadıma katılıyorum sohbet kısmının açık olmasından yanayım her ihtimale karşı aktif modlarda aktif olursa sohbette bi sıkıntı çıkacağınıda zannetmiyorum.

modlar aktif olacaksa eğer sohbetin açılmasını dilerim...

Ben de açılmasından yanayım ama duyuru kanalından ziyade ayrı bir sohbet grubu oluşturulmalı ki duyuru kanalının bir amacı olsun duyurular gözüksün tartışma kanalına hemen geçmek için bir buton oluşturulur sohbet kısmı açılır.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,755
317
Türkiye

Sohbet izninin açılması maalesef olumsuz. Telegram kanalımız sadece paylaşım, gelişmelerden haberdar olma ve duyuruların eklenmesi amacıyla kuruldu. Topluluğumuzun içeriklerimize daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmesi için orayı kullanıyoruz...

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7

Benim düşüncem ( zaten aboneyim ) sohbet kısmı çöplüğe düşmeden sadece bilgi amaçlı kullnılacaksa açılması siz zaten gereğini yaparsınız

Yavuzarda07

Yeni üye
26 Eki 2019
15
0

Sohbet kısmı açılır ise ya da sohbet için ayrı bir bölüm kurulur ise daha yararlı olacağını düşünüyorum.

j4mir

Yeni üye
17 Ocak 2012
44
0

Merhaba,

Duyuru kanalınız gayet iyi. Sohbet grubu açarsanız, daha efektif olacağını düşünmekteyim.

iyi çalışmalar.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,755
317
Türkiye

Güncel ve faydalı bilgiler ile hazneleri genişletmek için çalışmalarımız devam etmekte. Telegram kanalımızı takip ederek, daha iyi adımlar atmamız için destekcimiz olabilirsiniz.

t.me/thtresmi

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35

Hocam sohbet kanalını açarsanız daha iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.