Türk Ordusunun Gücü 2020

4 Eyl 2006
3
0
izzooo arkadaş doğru söylüyor sadece silah üreten fabrikamız kırıkkale oda bir zaman kapatılmıştı amerika silah satmayı kesince mecburen açmak zorunda kaldık böyle konularda kendimizi avutmayalım gerçek ne ise o dur böyle kendimizi üstün görerek bir çeşit kör oluyoruz daha dün adam dakikada üç bin mermi atan silah geliştirdi sen kaçtane silah geliştirdin hiç !!! amerikadan izin alacanda sende üretecen yok izin vermezse paşa paşa alacan bu işler böle arkadaşlar

totan

Yeni üye
18 Ocak 2007
19
0
Konya
Eee arkadalar bırakın o kadar da olsun. Turk silahlı kuvvetlerine ayrılan miktar butcemizin %40 ı. bunu egitim takip ediyor o da %15 ler de( yanlısım varsa duzeltin). farkı gorun...

ali12

Yeni üye
21 Ocak 2007
21
0
helal olsun
inshallah türkler iranlilar müslümanlar birlesir
oazman hicbi bok yapamazlar bize
ama bizim recep pisligi bi bok cevirmixo icste

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
helal olsun
inshallah türkler iranlilar müslümanlar birlesir
oazman hicbi bok yapamazlar bize
ama bizim recep pisligi bi bok cevirmixo icste

iranla birleşeceğimize yunanistanla birleşiriz daha iyi.Türkiyede ne kadar terör örgütü varsa hep o köpekler çıktı altından.İran dostumuz değildir.Amerika sıkıştırınca etrafa yalakalık yapmaya başladı.Oranın halkında onur,şeref vatan millet duygusu yoktur.İngilizin verdiği iki kuruşa anasını babasını satarlar.Araplar ne kadar onurlu olduklarını Osmanlı döneminde kanıtladılar Türkleri İngilizlere satarak.Şimdi yaptıklarının cezasını çekiyorlar.

svstar

Yeni üye
20 Ocak 2007
3
0
ALLAH In izni ile yenecek yok bizi ama ordumuz genel itibari bir savunma ordusudur. Saldırıya yönelik gerekli donanımı yok en azından bir tane bile uçak gemimiz yoktur.

classankaralı

Yeni üye
16 Şub 2007
31
0
Dunyaazaten turk ordusunun gucu ve özellikle DİSİPLİN Lİ olması ile tanıyorlar
İYİ VARSIN ORDUMUZ boyle bı yerde de sart amaaaaaaa

Csop-Turk

Yeni üye
27 Ocak 2007
3
0
Askeri güce değil bize eğitim lazim
eğitim ile bilim ve teknoloji olması lazım
türk ordusu dünya'nın 3. ordusu fakat Japonya'dan bi patriot füzesi gelse yapacağımız bi şi yok !

emngzm

Yeni üye
10 Ocak 2007
4
0
bizde bu inanç bu vatan sevgisi olduktan sonra sırtımız yere gelmez kardeşlerim..

sertac_can

Yeni üye
7 Mar 2007
2
0
bursa
SLM ARKADASLAR GECEN GUNLERDE BUYUK ANITIN BIR SOZUNU SIZLERLE BAYLASMAK ISTIYORUM AYNEN SOYLE: CANAKKALEDE BIR SAVA OLSA ORADAKI ASKERLERIMIZ DUSMANI 5 DAKIKA OYALASA BUTUN ASKERIMIZ ORADA OLUR 10 DAKIKA OYALASA BIZ O SAVASI KAZANIRIZ HEPIMIZ HEPIMIZ ASKERIZ

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
yaw beyler konuyu yeni okudumda size söylemek istediğim bişey var..

bu amerikalılarda sadece silah ve tesis var..başka hiçbişeyleri yok...ben bunlarla birlikte askerlik yaptım...beraber operasyonlara çıktık...ne zaman dötleri dara gelse hemen türk taburundan yardım istiyolardı :D:D:D:D ama çok manyak silahları var dediğim gibi....askerleri 5 para etmez....havaya ateş et kaçmaya başlarlar :D:D:D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.